Örümcek nasıl beslenilir?

onun için sordum zaten hocam sizi hızlı hareketlerle kaçıp öldürme potansiyeli olan bişeyi niye yanınızda tutuyorsunuz diye bu sizin için bırakılmaz bir hobi falan mı?
Hocam öldürme ihtimali sıfır onuda kendime göre şekillendirdim benim için bir hobi evet 7 ay önce başladı ilgim bu yaratıklara çok güzeller bu kadar kusursuz olmaları gerçekten inanılmaz türleri arasında en sevdiğim zaten Tarantula ve Karadul birde Phalangium opilio yani uzun bacaklı örümcek aralarında en sevdiklerim özellikle uzun bacaklı acayip tatlı ve zararsız otla beslenmekte kendisi örümceklerin geneli zaten et tüketmekte ama dediğim gibi bu otla besleniyor çoğunlukla ve ısırması imkansıza yakın ve zehirsiz bir tür.

örümcekleri şahsen ilginç bulurum görüntülerini de severim ama mesafemi de koyarım alıp beslemem hocam umarım ısırma tarzı bi olay yaşamazsınız.

Benim en büyük fobim hocam, ekranda görür görmez telefonu düşürdüm.

Az önce de söylemiştim ama bende korkuyorum şahsen. Öyle elime alamam. Kaçsa da kaçarım yüksek ihtimalle. Şimdi tabii akıllara soru geliyor. O halde neden bakmak istiyorum? Çünkü 9 yıllık kuşum öldü. Ve bayağı yalnızım. Ailem yeni bir evcil hayvan kabul etmiyorlar çünkü ölünce bizi de üzüyor diyorlar. O yüzden bu örümcek gariptir ki tutunacağım dal oldu. Zaten ailemden kimse ölen örümcek için de üzülmez.

Hocam öldürme ihtimali sıfır onuda kendime göre şekillendirdim benim için bir hobi evet 7 ay önce başladı ilgim bu yaratıklara çok güzeller bu kadar kusursuz olmaları gerçekten inanılmaz türleri arasında en sevdiğim zaten Tarantula ve Karadul birde Phalangium opilio yani uzun bacaklı örümcek aralarında en sevdiklerim özellikle uzun bacaklı acayip tatlı ve zararsız otla beslenmekte kendisi örümceklerin geneli zaten et tüketmekte ama dediğim gibi bu otla besleniyor çoğunlukla ve ısırması imkansıza yakın ve zehirsiz bir tür.
bence de çok güzeller hocam ama bir önce attığım mesaj şeklinde genel düşüncem kısaca severim ama mesafemi korurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı