Çözüldü ÖSYM değiştirilen fotoğrafın geçerlilik süresi 2 hafta olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yakuuubluuu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kimlikteki fotoğrafım bayağı eskiydi ben de yenileme kararı verdim ve kimliğim bugün geldi. ÖSYM sitesinde fotoğrafımı güncelle dedim ama geçerlilik süresi 2 hafta diye gözüküyor.

1716036374532.png

Çözüm
Size geçici verilen kimlik fotokopinizin geçerlilik süresi olabilir mi acaba hocam? Bu arada ne kadar sürdü kimliğinizin gelmesi ben de değiştireceğim yetişir mi bilemiyorum.

Yarın tekrar deneyeceğim olursa buraya yazarım. Kimliğin gelme süresi Max 1 hafta sürüyor.

Size geçici verilen kimlik fotokopinizin geçerlilik süresi olabilir mi acaba hocam? bu arada ne kadar sürdü kimliğinizin gelmesi ben de değiştiricem yetişir mi bilemiyorum.
Tekrar "TC Kimlik kartı fotoğrafımı kullan" tuşuna bastım düzeldi.
1716230157966.png
Size geçici verilen kimlik fotokopinizin geçerlilik süresi olabilir mi acaba hocam? bu arada ne kadar sürdü kimliğinizin gelmesi ben de değiştiricem yetişir mi bilemiyorum.

Size geçici verilen kimlik fotokopinizin geçerlilik süresi olabilir mi acaba hocam? Bu arada ne kadar sürdü kimliğinizin gelmesi ben de değiştireceğim yetişir mi bilemiyorum.

Yarın tekrar deneyeceğim olursa buraya yazarım. Kimliğin gelme süresi Max 1 hafta sürüyor.

Tekrar "TC Kimlik kartı fotoğrafımı kullan" tuşuna bastım düzeldi.
1716230157966.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı