ÖSYM için kitaplardan hangisi ilk alınmalı?

Hocam acil kelimesini hızlıca, hemen anlamında kullanmanız yasak konuların öne çıkarılmasını önlemek için yapılmış bir kural. Acil yayınları bir yayınevi sorun çıkaracağını sanmıyorum.
İkinci el ya da sahaflara bakın derim, kitaplar çok pahalı.

Üslubunu düzelt dostum. Saldırgan bir dille konuşma, burada adam gibi soru soruluyor adam gibi cevap ver. Küplere bindiysen papatya çayı iç bizi sen bulandırma.

Hocam benim normalde üslubum normaldır ama tahminimce kendi daha ortaokulda ve yayınların birçoğunu bilmiyor o yüzden konuyu fazla mesajla bulandırmaması daha iyi.

Hocam benim normalde üslubum normaldır ama tahminimce kendi daha ortaokulda ve yayınların birçoğunu bilmiyor o yüzden konuyu fazla mesajla bulandırmaması daha iyi.
kusura bakma dostum. bende biraz yoruldum bugün sabahtan akşama kadar evi temizledik annemle k.b 👊.

Estağfurullah hocam ppsine ve yerine bakarsanız kaç yaşlarında olduğu az belli.

@Aurora1 aslında iyi birisidir. İster küçük olsun ister büyük. Birçok konuda ise kendisi görürüm ve bu forumun en pozitif ve en saygın kişisidir. Konu sahibi a. Yayınları yazınca anlamamış olabilir. İlk baş bende anlamadım ama sonra kafa dank etti ve ampul belirdi 😁.

Yayının sorunu olsa tamam da Açı veya Acil Yayınları'nın nasıl bir sorunu olabilir? Burada yayını yazamamasının sebebi "acil" kelimesinin kullanımının yasak olmasıydı büyük ihtimal. Tonguç harici yayınlar da biliyorum merak etmeyin. 😐

Yayının sorunu olsa tamam da açı veya acil yayınları'nın nasıl bir sorunu olabilir? Burada yayını yazamamasının sebebi "acil" kelimesinin kullanımının yasak olmasıydı büyük ihtimal. Tonguç harici yayınlar da biliyorum merak etmeyin. 😐

Hocam eğri oturup doğru konuşalım. Siz en yüksek 8'siniz. Burdakilerden bir tek benim zamanım için okyanus ve belki karekök yayınlarını biliyorsunuzdur. Hesabınız yeni ama çok mesajınız var her konuya büyük ihtimal mesaj yazıyorsunuz ama lütfen pek bilginiz olmadığı konulara yorum yapmayın. Hem karşı tarafın kafası karışır hem de yanlışa yönelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı