ÖSYM sinavlari nereden bulunur?

luckluckii

Hectopat
ÖSYM gecmis sianvlari ariyorum, yok. Cikmis sorulari demiyorum bizzat eski sinavlari ariyorum. ÖSYM kendi sitesinde paylasiyor ama sadece %10. lan %90'nini naptiniz? 3-5 soru var. Niye boyle bir şey yaptiklarini bilmiyorum ama istedigim herhangi bir şeye ulasamiyorum. Ulasabildigim sinav sayisida 1 tane. Oyle 3-5-7 tanesine ulasayim yok! KPSS on lisansin gecen yili bile yok. Gecen yil yapmadilar mi bilmiyorum ama her yil yapilan DGS'ye bile ulasilamiyor.

Dosya Ekleri

• 123123.PNG
    123123.PNG
    345,3 KB · Görüntüleme: 16
  • 123123123.PNG
    123123123.PNG
    9,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
ÖSYM gecmis sianvlari ariyorum, yok. Cikmis sorulari demiyorum bizzat eski sinavlari ariyorum. ÖSYM kendi sitesinde paylasiyor ama sadece %10. lan %90'nini naptiniz? 3-5 soru var. Niye boyle bir şey yaptiklarini bilmiyorum ama istedigim herhangi bir şeye ulasamiyorum. Ulasabildigim sinav sayisida 1 tane. Oyle 3-5-7 tanesine ulasayim yok! KPSS on lisansin gecen yili bile yok. Gecen yil yapmadilar mi bilmiyorum ama her yil yapilan DGS'ye bile ulasilamiyor.
Telegram gruplarında gez biraz telif yeyip kapanmadan bulabilirsin bence

Şehrinizde bulunan işler vb. kitap evlerinden geçmiş 10 yıla dair sınav sorularını kendi alanınıza uygun olanı isteyerek satın alabilirsiniz. Sınava çalışırken böyle yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı