ÖTV indirim kanunu çıkarsa önceden aldığım telefonun ÖTV'sini geri alabilir miyim?

2-3 hafta daha sabredip işini garantiye almak varken acele etmeyin bence. Ve 2-3 hafta sonra kesin yürürlüğe girecek mi ? Nereden aldınız bilgiyi.

2-3 hafta daha sabredip işini garantiye almak varken acele etmeyin bence. Ve 2-3 hafta sonra kesin yürürlüğe girecek mi ? Nereden aldınız bilgiyi.
KK ilk 100 gün vaadi bu bi saat önce okudum, evet ikilimde kaldım bayağı alsam mı beklesem mi rus ruleti gibi

Kanunun yayınlandığı gibi talepten ötürü telefonlar zamlanacaktır. Yine de ufak bir kar edebilirsiniz.
evet bunu da düşündüm şuan bile stok yok çoğu yerde hatta media markta sadece 526 lik versiyon satılıyor falan anlık gidip geliyor o da

Kanunlar yasalar geriye dönük olmaz. Öyle olsaydı dün suç sayılmayan ama bugün suç sayılan bir şeyi dün yaptığınız için ceza yerdiniz. Aynısı burada da geçerli.

Evet geriye sayılmaz fakat bu bir suç değil zaten. Bir vergi engelli indirimin varsa arabayı indirimsiz aldıysan sonradan o indirim farkını geri alabiliyorsun mesela buradan yola çıktım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı