ÖTV muafiyetli Cherry Tiggo 8 alınır mı?

DreaminquE

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F / SAPPHİRE Pulse RX 6600 / Asus Tuf B460-Plus / 16 GB DDR4 Xpg D30 Ram / Dark Diamond PRO 600w Kasa / 1 Tb Toshiba HDD / 250 GB Samsung EVO SSD.
Selam arkadaşlar. 700 bin TL bütçem var. ÖTV muafiyetli Cherry Tiggo 8 Pro Avantgarde alınır mı? Bayi 300 bin TL 0 faiz kredi veriyor. Ehliyeti yeni aldım. Paramı ÖTV indirimi ile değerlendirip yatırım yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam alırsanız hayırlı olsun şimdiden, ama muhtemelen herkes benzer şeyler söyleyecektir. Bence uzun vadede alım satımı kolay piyasası hızlı bir araba almanız daha uygun olur. Sosyal medya da yedek parça ve servis problemi yaşayan insanlar var(Cherry için), hatta arabasının arkasına yazı yapıştıranlar bile görmüştüm. Biraz daha araştırmanızı öneririm.

Yakıtı çok yakıyor mu? ortalama ne kadar tüketiyorsunuz.

Ben ECO'da kullanıyorum. Sakin kullanırım gaza çok basmıyorum. 7.5-9 falan trafiğe göre. Anormal bir tüketim değil 2017 Tucson'umuz var ondan biraz daha az yakıyor.

Büyük bir araca ihtiyaç yoksa Elantra, Corolla, Crossland de düşünebilirsiniz. Daha mantıklı araçlar olabilirler. Cherry'e karşı bir ön yargı halen daha varken hem tekrar satacağınızda hem de boyuttan dolayı amatörlüğü atmakta faydalı olurlar.

Hocam alırsanız hayırlı olsun şimdiden, ama muhtemelen herkes benzer şeyler söyleyecektir. Bence uzun vadede alım satımı kolay piyasası hızlı bir araba almanız daha uygun olur. Sosyal medya da yedek parça ve servis problemi yaşayan insanlar var(Cherry için), hatta arabasının arkasına yazı yapıştıranlar bile görmüştüm. Biraz daha araştırmanızı öneririm.

Aracın hacmine zaman ile alışacağımı düşünüyorum. 5 Yıl boyunca aracı satamayacağım için 5 yıl sonraki durumu hakkında endişeliyim. Yedek parça ve servis problemi söylentisini çok duydum. Ona rağmen satış rekorları kıran bir araç olması şaşırtıcı.

Aracın hacmine zaman ile alışacağımı düşünüyorum. 5 Yıl boyunca aracı satamayacağım için 5 yıl sonraki durumu hakkında endişeliyim. Yedek parça ve servis problemi söylentisini çok duydum. Ona rağmen satış rekorları kıran bir araç olması şaşırtıcı.

Yedek parça ve servis konusunda bir şey söylemek için erken iki üç haftadır elimde araç. Ama Türkiye'de fabrika açacak diyenler vardı.
Ne kadar doğrudur onu bilemem.

Yedek parça ve servis konusunda bir şey söylemek için erken iki üç haftadır elimde araç. Ama Türkiye'de fabrika açacak diyenler vardı.
Ne kadar doğrudur onu bilemem.

Araç hakkında çok fazla söylenti var. Açıkçası beni biraz korkutuyor. Diğer SUV segment araçlara nazaran fiyat performans olarak en mantıklı araç Tiggo 8 Pro mu sizce? Sizin satın alma sebebiniz ne oldu?

Geri
Yukarı