ÖTV zammı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dun tv de kazakistanin baskenti Astana'yi tanitiyordu. Adamlar inanilmaz duzenli bir sehir insa etmisler. Gozlerime inanamadim. İnternette vardir belki bir bakin ne demek istedigimi anlayacaksiniz.

Siyasete girmeyinciler gelmeden çabuk.

Video bağımlılık yaptı :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Araç alma, alacaksan da eski, ikinci el araç al.
Zaten 2. el alıyorum o zaman da bankalara vermiş oluyorum.

Siyasete girmeyinciler gelmeden çabuk.

Video bağımlılık yaptı :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben deli değilim :):D:D:D

Dun tv de kazakistanin baskenti Astana'yi tanitiyordu. Adamlar inanilmaz duzenli bir sehir insa etmisler. Gozlerime inanamadim. İnternette vardir belki bir bakin ne demek istedigimi anlayacaksiniz.

Usta oraları da araştırdım ama, Ruslar da onların içine işlemiş. Tam bir Türk düşmanlığı varmış, Ruslardan çok korkarlarmış. Oralar burdan bin kat daha kötüymüş. Pek hukuk, hak arayamassın. Kırgızistan'a okumaya gidenler anlatıyor sitelerde var. En kötü devlet bile devletsizlikten iyidir. Tabii daha iyi olması için sorgulamak gerekir. Kaçmak çözüm değil Türk'ün değil, Türkiyenin başka dost aramasına gerek yok.

@Recep Baltaş bu halk neden bisiklet kullanmıyor, demişsiniz. Burada bisiklet çocuğa karne hediyesi olarak verilen bir şey olmaktan pek de öteye gidemediği için olabilir mi?

@Silinen üye zaten "alacsaksınız" dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle evet vergiler fazla, lakin bu vergilerle polisin, öğretmenin, memurun, belediye işçilerinin maaşı olarak gidiyor. Alınan, yapılan, atılan her türlü savaş malzemesi bunlarla karşılanıyor.

Yani bir kıyaslama yaparken bunları da göz önünde bulundurursanız iyi olur. Evet fazla, buna zerre lafım yok, ama memur bir aileden gelme birisi olarak söyleyeyim dedim. (y)

(Bu dediklerimi iktidar yanlısı olarak değil, objektif bakış açısı olarak algılayın. Garip garip tipler çıkıp bana ''İktidar'ın uşağı'' demezse iyi olur. Bu dediklerim Devleti savunmak, iktidar'ı değil. İktidar gelip gider, devlet bakidir. )

@Recep Baltaş zaten bisiklet sürme kavramını tam kavrasak, yayaya, sürücüye saygıyı tam kavrasak, buradan Erzuruma'bile bisikletle giderim. (y)

Yoldan değil, sürücülerden korkuyorum. :D

@mel_ay Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur. Kazakistan'da da Ruslar'ın baskısı çok.

(Düzenleme; nedense etiketleyemiyorum, sosyalde sıkıntı mı var?)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı