ÖTV zammı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle evet vergiler fazla, lakin bu vergilerle polisin, öğretmenin, memurun, belediye işçilerinin maaşı olarak gidiyor. Alınan, yapılan, atılan her türlü savaş malzemesi bunlarla karşılanıyor.

Yani bir kıyaslama yaparken bunları da göz önünde bulundurursanız iyi olur. Evet fazla, buna zerre lafım yok, ama memur bir aileden gelme birisi olarak söyleyeyim dedim. (y)

(Bu dediklerimi iktidar yanlısı olarak değil, objektif bakış açısı olarak algılayın. Garip garip tipler çıkıp bana ''İktidar'ın uşağı'' demezse iyi olur. Bu dediklerim Devleti savunmak, iktidar'ı değil. İktidar gelip gider, devlet bakidir. )

@Recep Baltaş zaten bisiklet sürme kavramını tam kavrasak, yayaya, sürücüye saygıyı tam kavrasak, buradan Erzuruma'bile bisikletle giderim. (y)

Yoldan değil, sürücülerden korkuyorum. :D

@mel_ay Türk'ün Türk'den başka dostu yoktur. Kazakistan'da da Ruslar'ın baskısı çok.

(Düzenleme; nedense etiketleyemiyorum, sosyalde sıkıntı mı var?)

Butun ulkeleree calisanlara maas odeniyor, vergi aliniyor.
Ama bu vergi almakla, vatandaşı soymak kavramlarini ayirmak lazim. Hukumrtin yaptigi vergi almak degil, dupeduz soygun.

Butun ulkeleree calisanlara maas odeniyor, vergi aliniyor.
Ama bu vergi almakla, vatandaşı soymak kavramlarini ayirmak lazim. Hukumrtin yaptigi vergi almak degil, dupeduz soygun.
Hocam en azından sağlık hizmeti bile ücretsiz, Amerika'ya göre. Hani amacım bir tarafı savunmak değil ve evet ÖTV aşırı derece saçma ama en azından Hastaneye işimiz düştüğünde ilacına kadar ücretsiz bakıyorlar. Bu nedenle hemen yargı yapıştırmayı doğru bulmuyorum.

@SideWinder işte bunu anlatmaya çalışıyorum ama her an geçen günkü gibi "gereksiz mesaj" sebebiyle engellenecegim diye korkuyorum.

Hocam en azından sağlık hizmeti bile ücretsiz, Amerika'ya göre. Hani amacım bir tarafı savunmak değil ve evet ÖTV aşırı derece saçma ama en azından Hastaneye işimiz düştüğünde ilacına kadar ücretsiz bakıyorlar. Bu nedenle hemen yargı yapıştırmayı doğru bulmuyorum.

Hergun hastanede olman lazim ki devlet aldigi vergiyi hak etsin. Yaptiklari 1 dogru diger yanlislarini goturmuyor malesef. Bizim kizdigimiz nokta akp'yi savunmaniz degil, poliannacilik oynamaniz.

Yani biraz daha az olması lazım ama dış ülkelere olan borcu da unutmamak lazım. ÖTV ile o borçlar da ödeniyor.

Yani devlet tabiri caizse "soymak"zorunda kalıyor.

Yani biraz daha az olması lazım ama dış ülkelere olan borcu da unutmamak lazım. ÖTV ile o borçlar da ödeniyor.

Yani devlet tabiri caizse "soymak"zorunda kalıyor.

Hukumet ozellestirme yaparken satilan yerleri peskes cekmek icin ucuza satmasaydi simdi halkini soymak zorunda kalmazdi kardesim.

Sadece vergi toplayarak borc odenmez. Boyle cahil bir tarz yok yani. Taşıma su ile değirmen dönmez demis atalarimiz. Bu laflar bosa soylenmiyor.

Boyle cahil bir tarz yok yani.
Böyle bir konuşma tarzı da yok. Bu hükümet hırsız değil bundan öncekiler hırsızdı. Hükümet peşkeş de çekmiyor. Ortaya bir şey atılıyor, sizin gibi her şeye inanmak isteyenler de inanıyor.

İbrahim beni alıntılamış. Yanlış anlama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı