Özel derse gitmek mantıklı mı?

Cidden pahalıymış bayağı benim dediğim fizikçi saatlik kırk TL falandi. Biraktim ama adamlarin ailesi para veriyor bunlar gırgır şamata geliyor sadece telefona baksa neyse.

Sonra bıraktim da adamakıllı olanlar en az 1000-1500 TL para istiyor aylık.

O da değmez bence. Birebir de değil.

Bence dershane daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Aylik.

Zaten 1 1.5 ay gidip biraktim.

Ya arkadaşlarımdan duyduğum çoğu dershanede yine aynı geyik muhabbeti döndüğü bi kaç tane var iyi olan yine aynı şekilde çok pahalı oluyor onlarda.
400 TL'ye 1.5 saatlik birebir ders veriliyor. O para orda bulunma ücretinizi bile karşılamaz. Para yoksa kalite de yok. Zaman kaybından başka bir şey değil. İki taraf için de.

400 TL'ye 1.5 saatlik birebir ders veriliyor. O para orda bulunma ücretinizi bile karşılamaz. Para yoksa kalite de yok. Zaman kaybından başka bir şey değil. İki taraf için de.
Birebir değildi de 7 kişi var herkes sohbet etmeye gelmiş.Adam para kazanıyor ama onun dışı 9-10 grubu var 28000 para nerdeyse hadi kirayı çıkar 25 falan bir de vergisini ödediğini sanmıyorum.

Sene başı mat kursu bireysel 700 TL aylık haftada 2 sa o da kurs dışı hiç ilgilenmiyodu.Biraktim matciyla anlaştık bı tane iyi diye 1500 falandi haftada 4 sa.O şimdi aylık 3k altı yapmam gibi konuşuyor.Bilmiyom ne yapacaz.

Birebir değildi de 7 kişi var herkes sohbet etmeye gelmiş.Adam para kazanıyor ama onun dışı 9-10 grubu var 28000 para nerdeyse hadi kirayı çıkar 25 falan bir de vergisini ödediğini sanmıyorum.

Sene başı mat kursu bireysel 700 TL aylık haftada 2 sa o da kurs dışı hiç ilgilenmiyodu.Biraktim matciyla anlaştık bı tane iyi diye 1500 falandi haftada 4 sa.O şimdi aylık 3k altı yapmam gibi konuşuyor.Bilmiyom ne yapacaz.
İyi hoca da 3k fiyatı duyunca gidesin gelmiyor.Bi de aileminde beklenti çok artacak eğer oderlerse.

Son düzenleme:
İyi hoca da 3k fiyatı duyunca gidesin gelmiyor.Bi de aileminde beklenti çok artacak eğer oderlerse.
Saatlik 250 TL'ye tekabül ediyor sanırsam. Normal fiyat bu piyasada. 2-3 kişilik grupla yapılanlara bakabilirsiniz. Bence öğrencide eksiklik varsa ve çok çok iyi bir dershaneye gitmiyorsa kesinlikle özel ders alması lazım. YouTube'den video izleyip bilmem kaç bine girdimler hep palavra, kimse kendi çalışarak dünyanın en zor sınavlarından birinde başarı elde edemez.

Saatlik 250 TL'ye tekabül ediyor sanırsam. Normal fiyat bu piyasada. 2-3 kişilik grupla yapılanlara bakabilirsiniz. Bence öğrencide eksiklik varsa ve çok çok iyi bir dershaneye gitmiyorsa kesinlikle özel ders alması lazım. YouTube'den video izleyip bilmem kaç bine girdimler hep palavra, kimse kendi çalışarak dünyanın en zor sınavlarından birinde başarı elde edemez.
Muhtemelen gidemeyecem valla yapacak bişey yok.Ayda 3 bin cidden çok para kotu bi yere gitsen hem para hem zaman kaybi.Ne olursa artık.

Bir de fizik alıyım desem asgari ücrete dayanıyor para bide gittiğim okul uzak diye koleje geçmek zorunda kaldım 1.500 TL aylik /50 burslu.Ne gelirse artık kotu bir yer gelirse okumam zaten.

Aylik.

Zaten 1 1.5 ay gidip biraktim.

Ya arkadaşlarımdan duyduğum çoğu dershanede yine aynı geyik muhabbeti döndüğü birkaç tane var iyi olan yine aynı şekilde çok pahalı oluyor onlarda.

Kanka zor olabilir ama disiplinli bir yere git.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı