Özel güçlerin olduğu oyun önerisi

Genshin oynuyorsan yan oyunlarını da biliyorsundur onları oneririm onun disinda belki DMC Devil May Cry hosuna gider.

DC Universe Online :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Selam. Bana özel güçlerin olduğu oyun önerin. Online veya hikaye fark etmez ama Overwatch ya da Valorant olmasın. Prototype, Spider-Man, Batman ve Genshin Impact oynadım.
Özel güç olarak oynadığım en iyi oyun inFamous: Second Son'du ama maalesef PC sürümü yok. Eğer izometrik oyun seviyorsanız kesinlikle Divinity Original Sin 2 ve Baldur's Gate 3 tavsiye ederim. FPS olarak da Borderlands 3 ve Tiny Tina's Wonderlands tavsiyemdir.

Kralımmm God of War oynadım.

Genshin oynuyorsan yan oyunlarını da biliyorsundur onları oneririm onun disinda belki DMC Devil May Cry hosuna gider.
Devil may cry 5 oynadım ama diğerlerinden baya spoiler aldığım için oynamıyorum.

DC Universe Online :)

Dc universe iyi değil diyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı