Özel lisede kalma var mı?

iComsium

Hectopat
Şu an 11 gidiyorum sınıfta kaldım bu sene özel liseye geçmek istiyorum çalışmadan geçirirler mi?

Bazıları not yükseltiyor diyorlar bazıları da kalma var diyor kafam karıştı.

Son düzenleme:
Şu an 11 gidiyorum sınıfta kaldım bu sene özel liseye geçmek istiyorum çalışmadan geçirirler mi?

Hocaların insiyatifine göre. Bazıları bol keseden not veriyor, devlet ortaokulu gibi. Bazılarıda gerçekten başarılı öğrenciler istediği için bırakabiliyor.

Kalma var kardeşim 1 sene gitti özele hiç de notlarını şişirmediler bence öyle bir şey de yok devlet okulunda ne aldıysa yine aynısını aldı bu sene de çıkardık fiyat yüzünden.

Kalma var kardeşim 1 sene gitti özele hiç de notlarını şişirmediler bence öyle bir şey de yok devlet okulunda ne aldıysa yine aynısını aldı bu sene de çıkardık fiyat yüzünden.

Ne kadar veriyordunuz okuldan okula değişiyor herhalde ben arkadaş danıştım onun okuduğu okulda mat 50 alan varsa 100 yapıldığınıda görmüş.

AÖL'ye geç hiç uğraşma.

Şu açık öğretimi herkese önermeseniz olmaz adam burada açık ogretıme gideyim diye sormamış kalma var mı yok mu sormuş.

Ne kadar veriyordunuz okuldan okula değişiyor herhalde ben arkadaş danıştım onun okuduğu okulda mat 50 alan varsa 100 yapıldığınıda görmüş.

67 bin lira veriyorduk mavişehir kampüsüne.

Ama daha çok çıkmıştır 2022 fiyatlandırması.

Özel lisede de resmi olarak var tabii ki ama 100 ortalama yapmaktan daha zor emin olun, özelde okuyup kalanı hiç görmedim, kendim de 5,6 ve 7'yi okumuştum zaten. Çok büyük bir yetenek ve azim gerekir kalmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı