Özel okuldaki öğrenciler okumak için gelmiyor

Skrotski

Hectopat
Yer
Romanya
Daha fazla  
Sınıftakiler hep dersi sabote ediyorlar, ders anlamak mümkün olmuyor. Çoğusu 10 sınıf olmasına rağmen çocuk gibi davranıyor. Öğrenme istekleri yok. Sadece konuşmaya geliyorlar. Dersler hep boş geçiyor. Bu yüzden sürekli azar, konuşma ve bu sürekli tekrar ediyor.

Okula gitmek istemiyorum. Artık ne yapabilirim?
Okul özel.

Sınıftakiler hep dersi sabote ediyorlar, ders anlamak mümkün olmuyor. Çoğusu 10 sınıf olmasına rağmen çocuk gibi davranıyor. Öğrenme istekleri yok. Sadece konuşmaya geliyorlar. Dersler hep boş geçiyor. Bu yüzden sürekli azar, konuşma ve bu sürekli tekrar ediyor.

Okul özel.
Adam oraya para vermiş, canının istediğini yapıyor. Devlete geç.

Okul özel.
Hocam, devlet okuluna geçmeye çalışın bence

Okul özel.
İşte bu sebeple özel okula gidiyorlar. Adam okumak İstese adam gibi kitabını defterini çıkarır pür dikkat hocasını dinler. Ama bunların zaten anne, baba, teyze, hala, dayı zengin. Okuma derdi yok. O yüzden de özele gidiyor.

Devlet okuluna geçebilirsiniz. 🤔

Maalesef ki şehrimdeki devlet okullarının en iyisinde bile çok kötü şeyler dönüyor kavga dövüş zorbalık gibi.

İşte bu sebeple özel okula gidiyorlar. Adam okumak istese adam gibi kitabını defterini çıkarır pürdikkat hocasını dinler. Ama bunların zaten anne, baba, teyze, hala, dayı zengin. Okuma derdi yok. O yüzden de özele gidiyor.

Okul yarı devlet destekli aslında çoğusu zengin değil, ortalama.

Geri
Yukarı