Steam Özel profil nasıl yapılır?

1685807530953.png

Konudan alakasız ama... :D

Altta linkini bıraktığım adam nasıl Steam profil temasındaki fazlalık kısımları kaldırmış ve üstünü gökkuşağı rengi yapmış?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Dostum, tavsiyem steam etkinliklerini takip etmen olacak. Çeşitli etkinliklerle farklı özelliklere sahip olabiliyorsun. Ben şimdiye kadar bir çok arkaplan ve logo aldım bu şekilde. Sana da öneririm. Ama bu adamın profili çok başka özel bir profil.

Bu konu donanım arşivinde de açılmış orada denk geldim. Buraya da bakayım dedim ve burada da açılmış :) Her neyse hesabın sahibi benim.
Bro animeci değilim :D Orada durmamın nedeni anime oyunlarının indirimleri yazıyordu oradan oyunları alıp kartlarını satarak kâr ediyordum. (o tarz oyunların sadece 3 kartı en az 4-5 TL getiriyor) Hatta 4,99'a aldım dün. 3 kartını satarak 4,37 TL kazandım. Çıktım da zaten artık fiyatları da arttı ekstra olarak da dolar olacağı için.
Ama bu adamın profili çok başka özel bir profil.
Teşekkürler bro :)
Nasıl bu kadar fazla oyuna sahip olabiliyorsunuz? Ben Steam'i 3-4 yıl önce kullanmaya başladım sadece 30 oyunum var. 🙂
Çoğunu yıllar önce toplamıştım (bundle paketler alarak). Harici olaraktan tabi ki yüksek fiyatlı ve oynayacağım oyunların da indirimlerini kovalayıp satın aldım. Oyunlara ilgisi olan herkesin oyun sayısı fazla olur bence. Yani şu kadar süredir Steam hesabım var ama şu kadar oyunum var demek çokta mantıklı gelmiyor bana. Ayrıca sadece Steam de değil Epic, GOG, Ubisoft, EA, Amazon vb çok platformda da oyun sayım fazla. Hatta fotoğrafta atayım;
Bazı araçlar var ismini şimdi hatırlamıyorum. Bedava olan oyunları ve dlc'leri otomatik olarak hesabına ekliyordu. Bunu yapmış olabilir. Fakat çok gereksiz.
Aslında yaptığım tek şey oyun satın almak. Torrent gibi emek hırsızlığına karşı birisiyim. DLC de satın alıyorum ama satın aldığım oyunun ücretsiz DLC'si varsa onu da hesaba ekliyorum (ücretsizlerin çoğu profildeki "DLC sahibi" sayısını arttırmıyor zaten). Ama hesabımda ücretsiz hiçbir oyun yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (236).png
    Ekran Görüntüsü (236).png
    28,7 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı