Özel Soğutmalı RX 480'ler neden gecikti?

jupiter

Hectopat
Daha fazla  
Evet, konu malumumuz. GTX 1060, RX 480'den sonra tanıtılıp şu an piyasada bulunabilir olmasına rağmen RX 480'den ses yok. Bir türlü giremedi stoklara. Bir bilgisi olan varsa veya konu ile ilgili düşüncesi olan, buradan paylaşabiliriz.

Büyük ihtimal yetiştiremedikleri içindir. Ek olarak; Türkiye, pazar olarak diğer Avrupalı ülkelerden daha az öncelikli diye biliyorum.

Amazonda da yok. Yani şöyle bi bakıyorumda referans tasarımı lansmanla aynı gün ve 1-2 gün içinde satıştaydı diye hatırlıyorum.

Asus'un canlı desteğinden öncelikle anakartları sordum, pek bir şey bilmiyordu arkadaş ya da ilgilenmek istemedi. Özel soğutmalı kartların ne zaman geleceğini sorduğumda yine bilgisi olmadığını söyledi. Bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok :)

Asus'un canlı desteğinden öncelikle anakartları sordum, pek bir şey bilmiyordu arkadaş ya da ilgilenmek istemedi. Özel soğutmalı kartların ne zaman geleceğini sorduğumda yine bilgisi olmadığını söyledi. Bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok :)
Asusu ben de merakla bekliyorum. Bu sefer soğutması en iyi olacak olan asus sanırım. Amd için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı