Özel tasarım hoodie nereden bulunur?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
1710763641335.png

1710763691652.png

1710763704283.png

1710763784146.png

Bu tarz özel tasarım Hoodie'leri Türkiye'de güvenilir nereden bulup alabilirim?

Bu Hoodie'leri veya Sweatshirt'leri kişiler kendi tasarlayıp yapıyor. Türkiye'de yapıp satan hiç görmedim, bulunması zor. Yurt dışında yapanlarda ise Instagram sayfalarında satıyor sanırım. Emin değilim satıp satmadıklarını tabii ki.

Bu Hoodie'leri veya Sweatshirt'leri kişiler kendi tasarlayıp yapıyor. Türkiye'de yapıp satan hiç görmedim, bulunması zor. Yurt dışında yapanlarda ise Instagram sayfalarında satıyor sanırım. Emin değilim satıp satmadıklarını tabii ki.

@arasmaras burada gülünecek ne vardı? Ben moda tasarım ile uğraşıyorum. Atöylem var ve bu tip ürünler Custom oluyor. Kalıbını çıkarıp kesiyorlar sonra üstüne dikiliyor. Ve bu tarz ürünler de Türkiye'de bulunmuyor. Yurt dışında daha yaygın yapılıyor.

Son düzenleme:

@arasmaras burada gülünecek ne vardı? Ben moda tasarım ile uğraşıyorum. Atöylem var ve bu tip ürünler Custom oluyor. Kalıbını çıkarıp kesiyorlar sonra üstüne dikiliyor. Ve bu tarz ürünler de Türkiye'de bulunmuyor. Yurt dışında daha yaygın yapılıyor.

Evet hocam o yüzden özel tasarım yazdım bende Instagram'da bayağı beğenip bakıyorum fakat tüm sayfalar yurt dışı Türkiye'de yapan bir tek hk. Sweat diye bir sayfa buldum HK WEAR Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol
Satış linki bu fakat fiyatlar biraz yüksek geldi 1500 2000 TL'ye satışını yapıyor tabii ki yapımı zor olduğu için fiyatları da yüksek oluyor fakat bu fiyatlar da biraz fazla geldi Türkiye'de yapan başka sayfalar veya satıcılar arıyorum şu an :/

Herkesin kendi zevki vardır. Fakat şu iskelet baskılı olanlar çok cringe duruyor.

Evet bunlar biraz daha abartı örnekleri anlaşılması için gösterdim attığım hk wear Sitesinin'de daha gerçekçi örnekler var bu tarz biraz daha abüsürt durmayan versiyonlarını tercih edeceğim zaten.

Evet hocam o yüzden özel tasarım yazdım bende Instagram'da bayağı beğenip bakıyorum fakat tüm sayfalar yurt dışı Türkiye'de yapan bir tek hk. Sweat diye bir sayfa buldum HK WEAR Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol
Satış linki bu fakat fiyatlar biraz yüksek geldi 1500 2000 TL'ye satışını yapıyor tabii ki yapımı zor olduğu için fiyatları da yüksek oluyor fakat bu fiyatlar da biraz fazla geldi Türkiye'de yapan başka sayfalar veya satıcılar arıyorum şu an :/

Buradaki ürünler hiç hoşuma gitmedi. Bu ürüne o fiyatlar verilmez.

Peki arkadaşın attığı sitede beğenmeyecek ne vardı? Bildiği yeri önermiş işte. Kötü mü etmiş?

Peki arkadaşın attığı sitede beğenmeyecek ne vardı? Bildiği yeri önermiş işte. Kötü mü etmiş?

Konu sahibi kendi fikrini söyler zaten beğenip beğenmedim diye.

Konu sahibi kendi fikrini söyler zaten beğenip beğenmedim diye.

Ben kendim beğenmedim, gidip de bu siteden alınmaz vs. demedim veya buradakiler çok kötü de almayın da demedim. Sadece ben kendim beğenmediğimi belirttim orada. Herkesin zevki farklı. Beğenmek zorunda değilim. Şahsen o iki sitedeki ürünlere verilen fiyatlar da çok yüksek. Ben kendim moda tasarım ile uğraşıyorum ve daha ucuza daha güzel ürün çıkarıyorum kendime.

Geri
Yukarı