Özel üniversite için puan gerekiyor mu?

Çalışmaya muhtaç isen veya ailene mahçup olmamak için çalışacaksan Kıbrıs yerine başka yerde oku. Muhtemelen daha az masraflı olacaktır.
Matematik konusunda çok kötü olduğum için ve Yazılım Mühendisliği'de sayısal istediği için böyle bir seçeneğe başvurmuştum.

İstanbul'da az puan isteyen fakat iyi bir Yazılım Üniversitesi var mıdır ki ?

Matematik konusunda çok kötü olduğum için ve Yazılım Mühendisliği'de sayısal istediği için böyle bir seçeneğe başvurmuştum.

İstanbul'da az puan isteyen fakat iyi bir Yazılım Üniversitesi var mıdır ki ?
Yok. İyi eğitim istiyorsan en kötü 20.000 - 30.000 falan yapmalısın.

Ek olarak matematiksiz yazılım çok da verimli olmaz. İleriye gidemezsin bir yerden sonra.

Yok. İyi eğitim istiyorsan en kötü 20.000 - 30.000 falan yapmalısın.

Ek olarak matematiksiz yazılım çok da verimli olmaz. İleriye gidemezsin bir yerden sonra.
Şu an yazılım bilgim var. Orta-ileri seviye C# - HTML - CSS - JS falan biliyorum. Tek amacım diploma almaktı.

Matematik olmadan olmaz diyorsunuz yani.

Şu an yazılım bilgim var. Orta-ileri seviye C# - HTML - CSS - JS falan biliyorum. Tek amacım diploma almaktı.

Matematik olmadan olmaz diyorsunuz yani.
Yapacağın işe göre değişir aslında. UI yapmak isteyen insanın çok fazla işine yaramaz sanırım.

Diploma almaksa tek amacın yine de hedefin iyi okullar olsun. Sana iyi çevre, vizyon vs. çok şey katar.

Yapacağın işe göre değişir aslında. UI yapmak isteyen insanın çok fazla işine yaramaz sanırım.

Diploma almaksa tek amacın yine de hedefin iyi okullar olsun. Sana iyi çevre, vizyon vs. çok şey katar.
Hocam iyi okula gitmek isterim tabi ama; matematiğim olmadığından dolayı iyi bir üniversiteye gidemiyorum.

Yazılıma matematik katmaları sinirimi bozdu.

Çalış hocam. Ben de fizikten nefret ederdim biraz üstüne gittim ve şu an en başarılı dersim o.

Klişe ama çalışınca oluyor gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı