Özel Üniversitelerde ÇAP Olanağı

PALGOW

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisi
Arkadaşlar burslu olarak özel üniversiteye gidersek ücretsiz çap (ikinci yandal) yapabiliyor muyuz? Ona göre tercih yapacağım da.

Ortalamana ve bölümle olan ilgisine bakılır. Detaylı bilgileri üniversitelerin sayfalarından öğrenebilirsin. Mesela yanlış hatırlamıyorsam Bilkent EE'de 3,3 ortalama olmadan ÇAP yapılmıyor gibi.

Ortalamana ve bölümle olan ilgisine bakılır. Detaylı bilgileri üniversitelerin sayfalarından öğrenebilirsin. Mesela yanlış hatırlamıyorsam Bilkent EE'de 3,3 ortalama olmadan ÇAP yapılmıyor gibi.
Hayır onu değil para vermem gerekiyor mu onun için? Yani %100 burslu kazandım özelde ve ben ÇAP yapmak istiyorum. ÇAP için para vermem lazım mı o bölüm için?

Hocam ben de ÇAP konusunu düşündüm de baya kuzenimin Bilkent'ten ODTÜ'den arkadaşlarıyla konuştum. Kız Bilkent'e 100. olarak girmiş ÇAP denemiş, diğer arkadaşı ODTÜ'de E.E ve Bilgisayar ile denemiş ve hayal diyorlar. Öyle bir dünya yok diyorlar. Gözünüzü korkutmak veya hayalleriniz yıkmak istemem ama gerçekler bunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı