Özel üretim kulaklık kablosu yaptırmak

Cellat87

Hectopat
Kulakligimin kablosu bozuldu. Orijinal olanı bozulmadı yeni bir tane almıştım Amazon Almanya'dan 2.5mm jak girişi olan o bozuldu. Geçen sene aldığımda 100TL idi ama şimdi bayağı bir yükselmiş fiyatı. O yüzden kablo işi ile uğraşan birileri var ise kaliteli bir kablo yaptırıp uzun süre kullanmak istiyorum. Nereden temin edebilirim bu şekilde bir kabloyu acaba?

Kulakligimin kablosu bozuldu. Orijinal olanı bozulmadı yeni bir tane almıştım Amazon Almanya'dan 2.5mm jak girişi olan o bozuldu. Geçen sene aldığımda 100TL idi ama şimdi bayağı bir yükselmiş fiyatı. O yüzden kablo işi ile uğraşan birileri var ise kaliteli bir kablo yaptırıp uzun süre kullanmak istiyorum. Nereden temin edebilirim bu şekilde bir kabloyu acaba?

Hangi kulaklık için kablo arıyorsunuz?

Kablosu mikrofonlu sanırım böyle bir kabloyu sıfırdan özel dizayn burada yaptırabileceğinizi sanmıyorum, yaptırsanız bile pahalıya patlar ama mikrofonsuz düz kablo yukarıda belirtildiği gibi yapabilirler.

Düz kablo istiyorum ben Mic yok kablosunda orijinal kablosu çalışıyor zaten ama ses kartı ile kullanamadigim için 3.5 jak ile kullanmam gerekiyor o yüzden harici bir kablo almam gerek. Bu arada ben istanbullu değilim acaba o dediğiniz yeri arasam yapar yollarlar mi ürünü.

Taksim yüksek kaldırım. Kablo kalitesi ve konnektör seçersiniz lehimleyip verirler.

Dükkanın ismi taksim yüksek kaldırım mi acaba?

Düz kablo istiyorum ben Mic yok kablosunda orijinal kablosu çalışıyor zaten ama ses kartı ile kullanamadigim için 3.5 jak ile kullanmam gerekiyor o yüzden harici bir kablo almam gerek. Bu arada ben istanbullu değilim acaba o dediğiniz yeri arasam yapar yollarlar mi ürünü.

Orası caddenin ismi hocam, elektrik elektronikçilerin yoğun olduğu bir yer. Bulunduğunuz ilde vardır elektrik elektronik işlerinden anlayan onlara bir sorun bence.

Bir de kaliteli jak, kablo vs kullanılacaksa yine uygun fiyatlı olmayacaktır. Aliexpress'te araştırdınız mı? Daha uyguna bulabilirsiniz belki yaptırmaktansa.

Hayır yüksek kaldırım oradaki oluşumun adı yani semt ismi dükkan ismi değil.

Geri
Yukarı