Özelleştirilmiş en iyi Windows 10 sürümü nedir?

BocchiTheVim

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Ve Ekran Kartı:AMD 3200g
Ram:16 gb ram
RAM
14
Bu sınav haftasından sonra PC'ye format atacağım. Standart Windows 10 çok RAM tüketiyor, sizin kullandığınız özelleştirilmiş bir Windows var mı?

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kendi kullandigim Windows 10 performance Edition. Kinghazenin yaptigi bir surum. RAM kullanimi yari yariya iniyor. Hiz olarak bariz sekilde daha hizli. Eksik yani ise Defender yok. Silinmiş olarak geliyor.

Kendi kullandigim Windows 10 performance Edition. Kinghazenin yaptigi bir surum. RAM kullanimi yari yariya iniyor. Hiz olarak bariz sekilde daha hizli. Eksik yani ise Defender yok. Silinmiş olarak geliyor.

Ne kadar açık kaynak kullanmayı tercih etsemde Defender ve Update önemli, 0 gün açıkları ve Windows'ta bayağı virüs olduğu için tercih ediyorum, bir de kinghaze kim?

ReviOS, Ghost Spectre.

Ghost Spectre'yi duymuştum ama hiç kullanasım gelmiyor
ReviOS'i söyledim.

Ne kadar açık kaynak kullanmayı tercih etsemde Defender ve Update önemli, 0 gün açıkları ve Windows'ta bayağı virüs olduğu için tercih ediyorum, bir de kinghaze kim?

ReviOS'i söyledim.
ReviOS zaten en iyi surum. Kural 6'ya girmesin diye Ghost Spectre'yi de alternatifi olarak yazdim.

ReviOS'i söyledim.
Korsan yazılım paylaşılan sitelerden birinde yöneticiydi sanırsam. Yanlışım varsa kusura bakmayı.

Ghost Spectre'yi duymuştum ama hiç kullanasım gelmiyor.
ReviOS'i söyledim.

Kinghaze arkadasinda dedigi gibi korsan yazilim paylasan birisi. Ancak gelistirdigi Windows sürümlerini uzun yillar kullandim 7 8.1 ve 10. sorunla karsilasmadim. Bu arada Update kapali oluyor ama isterseniz acabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı