Özelleştirilmiş IMOLA-3060Ti sistem alınır mı?

3060 Ti yerine 6700XT alinabilir.

Birkaç arkadaş ta öyle dedi ama ben NVIDIA daha iyi nebilim AMD hata veriyormuş güncellemelerde bazı özellikleri daha düşükmüş ben şu an NVIDIA 1050 Ti kullanıyorum bir kez olsun sorun yaşamış değilim.

Bu sistemi ne için kullanacaksınız? Ona göre yardımcı olalım.

Hikaye tabanlı ve simuşatör oyunları seviyorum Online oyunlara pek girmem ama her oyunu oynamak isterim.

Birkaç arkadaş ta öyle dedi ama ben NVIDIA daha iyi nebilim AMD hata veriyormuş güncellemelerde bazı özellikleri daha düşükmüş ben şu an NVIDIA 1050 Ti kullanıyorum bir kez olsun sorun yaşamış değilim.

Hikaye tabanlı ve simuşatör oyunları seviyorum Online oyunlara pek girmem ama her oyunu oynamak isterim.
Sorun yaşamanız nvidia'ya gore yuksek, rx5xxx veya rx5xx serilerine gore daha az.

RX6000 serisinde sorun neredeyse yok denecek kadar az.

Hikaye tabanlı ve simulator oyunları seviyorsanız imola sistemi direk olduğu gibi alabilirsiniz. İşlemci 12400F gayet yeterli olucaktır. RTX3060 Ti ise RX6700 RX6700XT arasında bir ekran kartı. Bu sistem bu şekilde sizi mutlu eder. Amd ekran kartı tercih etmeniz durumunda daha fazla performans alabilirsiniz. Amd işlemci tercih ederekte geleceğe yönelik bir sistem tercih etmiş olursunuz. Amd istemiyorsanızda bu sistem olduğu gibi alınabilir.

Geri
Yukarı