Özelleştirilmiş RAPTOR-WHITE3060Ti sistem nasıldır?

3060 Ti ile 4060 Ti'ı aynı cümlede bile geçirmem. 3080 Ti bile verseler değişmem bu kartı, çok ciddiyim.
O zaman üstte arkadaşın verdiği sistemi almak çok daha mantıklı.

Hocam dlss 3.0'ı 4 gb extra vram - 2000 tl dezavantaja seçermiydiniz?
Rx 6700 xt 12 gb , rtx 4060 ti 8 gb . 4060 ti 2000tl daha pahalı.
Kalan sistem aynı ama daha sonra sistem değişmek istemediğim için rx 6700 xt tercih etmek içimden geliyor. Fikrinizi almak isterim

Evet seçerdim. Ekstra 4 GB VRAM bunu sağlayabiliyorsa eyvallah ama yanına bile yaklaşamıyor. Ki bu tek oyun değil Dying Light 2, Remnant 2 vb. kaç tane oyun var. Ve yeni çıkacak büyük oyunların tamamına yakınında da olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet seçerdim. Ekstra 4 GB VRAM bunu sağlayabiliyorsa eyvallah ama yanına bile yaklaşamıyor. Ki bu tek oyun değil Dying Light 2, Remnant 2 vb. kaç tane oyun var. Ve yeni çıkacak büyük oyunların tamamına yakınında da olacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Rx 6700 xt sistemi dün almıştım :( . İptal mi etmeliyim hocam valla uzun zamandır mesajlarını takip ediyorum, baya güveniyorum sana. Rx 6700 xtde üzmez sanırım. İnternette ki videolarda açtığı her oyunda adamın 7 8 gb vramle sıkıntı yaşıyordu, drop vs. giriyordu 4060 ti.Ne kadar avantajı olsa da 4060 ti alan çoğu kişi bir kaç seneye değiştirmeyi düşündüğünü söylüyor. 8 GB şuan bile neden alınmamalı diye videolara konu olmuş. Yetersiz kaldığı ve kalacağı biraz belli gibi geldi. Benim birdaha bilgisayar değiştirme gibi bir şansım olmadığı için rx 6700 xtye yöneliyorum. Kas gücü olarak 4060 ti biraz önde bile olsa 8 gb onu kısıtlıyor gibi geldi. İleride 4 gb ekstra vramin benim daha çok işime yarayacağını düşündüm. Ayrıca 2000 tl bütçeyi monitör bütçeme kattım. İleri seviye amd kartlarda pek fazla driver sorunu da yaşanmıoyrmuş artık. Yaşansa da katlanacağız artık. Ne düşünüyorsunuz hocam? rx 6700 xtde üzmez yüksek ayarlarda açmayacağı oyun yok derseniz devam. Kesin değiştirn derseniz iptal edicem..

Cevabınızı bekliyorum. 8 gb yetersiz kalıcak söylemleri olmasa şuan almıştım direkt 4060 ti ı ...

Cevabınızı bekliyorum. 8 gb yetersiz kalıcak söylemleri olmasa şuan almıştım direkt 4060 ti ı ...

Yahu sallıyor hepsi ne nereye yetmiyormuş güldürmesinler. Her oyunu oynadım ne bir tane takılma var ne bir tane sorun. Hayır 4060 Ti'ın 8 GB VRAM'i yetmeyecek de 6700 XT'nin kas gücü mü yetecek? Cyberpunk 2077 önünde aç ultra ayarları, FSR'ı falan kaç FPS alıyor ortada, ben kaç alıyorum ortada.

1080P ultrada yetersiz mi geldi 8 GB? 1080P yüksek oynarım yine VRAM kullanımı azalır. Başka bir konuda da söylemiştim bırak 6700 XT'yi, 3080 Ti, 6800 XT falan bile verseler değişmem bu kartı. Frame Generation > kas gücü, VRAM.

Yahu sallıyor hepsi ne nereye yetmiyormuş güldürmesinler. Her oyunu oynadım ne bir tane takılma var ne bir tane sorun. Hayır 4060 Ti'ın 8 GB VRAM'i yetmeyecek de 6700 XT'nin kas gücü mü yetecek? Cyberpunk 2077 önünde aç ultra ayarları, FSR'ı falan kaç FPS alıyor ortada, ben kaç alıyorum ortada.

1080P ultrada yetersiz mi geldi 8 GB? 1080P yüksek oynarım yine VRAM kullanımı azalır. Başka bir konuda da söylemiştim bırak 6700 XT'yi, 3080 Ti, 6800 XT falan bile verseler değişmem bu kartı. Frame Generation > kas gücü, VRAM.
Hocam şuan sistem hazırlanıyor arayıp iade edip monitör bütçesinden (4k ikinci el) 1.5k civarı çıkartıp koymam mantıklı olur mu sizce, bu uğraşa değer mi? rx 6700 xt o kadar kötümüdür?

iade etsem parayı 1 hafta içinde göndereceğiz deseler. Para gelene kadar şu indirimde ki ghost sistem indirimden çıksa üzücü olur gibi

@enesiskk kötü değil ama 2,5 sene önce çıkmış eski nesil bir kart. Herhangi bir teknoloji barındırmıyor. RX 7700 falan çıkar 4060 Ti yerine alınır eyvallah, ona lafım olmaz.

Konu bütçeyse ikinci elde çok daha iyisi bulunurdu RX 6000/RTX3000 serisinden, sıfır isteniyorsa da DLSS 3.0 2000 TL farkın çok daha ötesinde bir teknoloji.

Yeni konular

Geri
Yukarı