Özellik gösteren uygulamaya ne eklenmeli?

Alpigo

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım İşleri İle Uğraş, Haber Sitesi Yazarı
Aşağıda göründüğü gibi küçük bir uygulama yaptım. Kendi yaptığım sanal işletim sistemimin araçlar kısmına eklemek için. Sizce bu uygulamayı daha nasıl zenginleştirebilirim? Dediğim gibi kendi yaptığım sanal işletim sistemine ekleyeceğim hani yayınlamak için değil.

1627470991029.png

Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fontları incelttim, BIOS sürümü göstergesi ekledim, RAM göstergesi ekledim. Diğer şeyleri ekleyeceğim. Uygulama sanal işletim sistemim çalışırken bu şekilde ekstra bir kısım daha ekliyor.
1627472404963.png

1627472499463.png

Sanal işletim sistemi şimdi biraz kötü duruyor ileride düzeltilecek.

Fontları incelttim, BIOS sürümü göstergesi ekledim, RAM göstergesi ekledim. Diğer şeyleri ekleyeceğim. Uygulama sanal işletim sistemim çalışırken bu şekilde ekstra bir kısım daha ekliyor.
Eki Görüntüle 1120704
Eki Görüntüle 1120705

Hangi dilde yazıyorsunuz? Obfuscate yapmayı unutmayın hocam ne olur ne olmaz.

Hangi dilde yazıyorsunuz? Obfuscate yapmayı unutmayın hocam ne olur ne olmaz.
Hangi dilde yazdığım bende kalsın. Obfuscate şart.
Son olarak böyle bir ekleme yaptım. Daha bir sürü ekleme yapacağım. Yaptığım ekleme Windows sürümüne göre yanda o Windows'un logosu gözükecek.
1627494395155.png

Son düzenleme:
Hangi dilde yazdığım bende kalsın. Obfuscate şart.
Son olarak böyle bir ekleme yaptım. Daha bir sürü ekleme yapacağım. Yaptığım ekleme Windows sürümüne göre yanda o Windows'un logosu gözükecek.
Eki Görüntüle 1121106

Programınıza bir splash screen yapmak hem güzel ve profesyonelce durur hem de güncellemeleri orada kontrol ettirebilirsiniz ek olarak.

Programınıza bir splash screen yapmak hem güzel ve profesyonelce durur hem de güncellemeleri orada kontrol ettirebilirsiniz ek olarak.
Öneriniz için teşekkür ederim. Hemen yapıyorum, güncelleme sunucuları diğer uygulama, yazılımlar, oyunlar ve sanal işletim sistem için arada yoğun oluyor ondan güncelleme sistemini en son eklemeyi düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1120704
Eki Görüntüle 1120705
Masaüstü bilgisayar kullandığım için full şarj oluyor gibi duruyor.
Evet bu uygulamanın son hali sayılabilir. Yeni özellikler gelecek bunlar daha uygulama Beta sürümünde olduğu için gözükecek ki ilerde daha fazla özellik ve seçenek geleceğini kullanıcılar bilsin diye. Bu uygulamayı sanal işletim sistemim için yapacaktım ama daha sonrasında vazgeçtim. Bir sürü yabancı kişiler yapıyor. Çoğu ücretli oluyor. Ben ise Türkçe bir uygulama yapıyorum ve ücretsiz olacak. Premium özellik eklemekte aklımda yok zaten sadece özellik gösteriyor, bu tarz fazla uygulama var bende bir tane ücretsiz, Türk yapımı ve Türkçe yapayım dedim. Önerileriniz için teşekkür etmekle beraber eğer program hatasız tamamlanırsa bunu Technopat Sosyal'de yayınlamayı düşünüyorum tabii Technopat Sosyal ekibi izin verirse. Tekrardan teşekkürler. 😁
1627577437363.png

Uygulamaya güncelleme kontrol etme sistemi eklendi.
1627742616798.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı