Çözüldü Özürsüz devamsızlık 10 gün olunca sınıfta kalınır mı?

• Konuyu başlatan EMOyt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 37B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EMOyt

Decapat
Selam arkadaşlar. Özürsüz devamsızlık hakkım 8,5 oldu. Devamsızlık 10 olunca mı, sınıfta kalınıyor yoksa 10,5 falan olunca mı?

Çözüm
Hayır, 10.5 olunca kalınıyor. Toplam devamsızlığınız da 30 günü aşmamalı. Toplam devamsızlık izinli ve izinsiz devamsızlığınızın toplamıdır.
@EMOyt şey sorunuzu cevaplayabildim mi acaba? Aklınıza takılan farklı bir soru var mı?
Evet dostum teşekkür ederim ama yarın detaylı bilgi için müdürle konuşacağım cevabı yazarım.
Teşekkürler. Oradan bakılabileceğini biliyordum fakat hangi kategoriden bilmiyorum. Biraz kurcalayayım.
1 Gün özürsüzmüş
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
Hayır, 10.5 olunca kalınıyor. Toplam devamsızlığınız da 30 günü aşmamalı. Toplam devamsızlık izinli ve izinsiz devamsızlığınızın toplamıdır.
Haklıymışsınız. Teşekkür ederim.
10.5 olunca kalırsın ama devamsızlıklarını dilekçe ile sildirebiliyorsun (eğer 30 günü geçmiyorsa).
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Abi benim bir sorum olacak e-Okul ne zaman kapanır seni boyle okulla alakalı sorulan soruların hepsinde goruyorumda sorayım dedim.
E-Okul kapanmıyormuş hocam. E-Okul karne gününe kadar hep açık sadece hocalara kapanıyor not falan değiştirmesinler diye. Eğer yoklama için söylüyorsanız okulun son haftaları genelde yoklamaları geçirmiyorlar E-Okula. Bizim geçen hafta salıdan belli girilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı