Off day ne kadar olmalı?

Bu arada 6 gün yapmak ağrılara sebep olmuyor mu?

Hocam sizin için 6 günü zaten önermiyorum kendim için 6 günlük bir programım var 1 günüm off day sorunun cevabı ise hayır zorlanmıyorum

Tamam sen spor hayatında overtraining yapmamaya dikkat et.

Bu arada 6 gün yapmak ağrılara sebep olmuyor mu?

6 gün art arda yaptığın sporun programıyla birer gün ara verdiğin program aynı değil ağrıdan çok motivasyon sorunu yapar.

Haha bide aklınca bilgili gibi anlatmaya çalışmış bunu, cidden süpersin. Adamın programını bilmeden yanlış diye yorum yapıyorsun. Fitness konularındaki mesajlarından da neyin ne olduğu anlaşılıyor merak etme, "Et".

Formda haterlarımın olması beni sevindiriyor .

Enjeksiyon olmadığı sürce haftada 6 gün idman yapılmaz, Cihen ne olduğunu biliyorum sende benim ne olduğumu biliyorusun.

Formda haterlarımın olması beni sevindiriyor .

Enjeksiyon olmadığı sürce haftada 6 gün idman yapılmaz, Cihen ne olduğunu biliyorum sende benim ne olduğumu biliyorusun.
Kol günü yaptığını düşün, bisepse 11 trisepse 11 set yaptın diyelim. Çok bilgili olduğun için daha fazlasını yapmazsın diye düşünüyorum. Araya omuz, bacak, göğüs, sırt günü girsin. 5 gün yapar, hadi bir gün de off ver 6 yapar. 6 günde sen kollarını dinlendiremiyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:

Senle konuşmaya bile tenezzül etmiyorum, ben bir şey bilmiyorum bu işi 6 aydır yapan cihen bana işi öğretmeye kalıyor, o da iyiymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam zaten her gün fullbody çalışmıyordur merak etme. Bölgesel çalışmak gibi bir terim duydun mu hiç?

@Efevr07 İlk ay fullbody git 3-4 gün çalış kalan günlerde de dinlen.İlk aydan sonra split idmana geçersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…