Office 2010 ürün etkinleştirme kodu nerededir?

fdfgdse

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 7. Office 2010 kullanıyorum. Kaç yıldır deneme sürümü kullanıyordum. Şimdi diyor ki ürün etkinleştirilmeli. Böyle kullanmaya devam ederseniz virüs girebilir diyor. Kasamın yanında bir ürün anahtarı var. Ürün anahtarını değiştire basıp oradakini girsem ne olur? Korsan mı oluyor? Virüs girer mi? Sorun çözülür mü? Yoksa yeni bir Key mi, alayım. Ürün anahtarı yazdığına eminim. Product Key yazıyor. İnternette Microsoft'un kendi sitesinde görmüştüm. Office bilgisayarınızla birlikte geldi ise kasanın yanında yazar diyordu. Ki Office bilgisayarımla birlikte geldi. Lütfen açıklayın.

Kasanızın yanındaki ürün anahtarını girdiniz diye bilgisayarınız virüs kapmaz kodu deneyin belki olur.

Hocam, daha önce de demiştim. O yazan Windows'un anahtarıdır. Office için kasada görmedim. Uygun fiyatlı bir Key alın. Alternatif olarak LibreOffice kullanabilirsiniz. Ücretsiz.

Windows key ile Office keyler farklıdır. Lisans satın almanız gerekiyor. Bazen mağazalar 3 aylık lisans hediye ediyorlar pc ile birlikte siz onu kullanmışsınız.

Evet öyle galiba ne yapmam gerekir?
Hocam, daha önce de demiştim. O yazan Windows'un anahtarıdır. Office için kasada görmedim. Uygun fiyatlı bir Key alın. Alternatif olarak LibreOffice kullanabilirsiniz. Ücretsiz.

Ama Office bana bilgisayarla birlikte geldi. Product Key yazıyor. İnternette yazıyordu buç

Son düzenleme:

Geri
Yukarı