Office 2019 telefonla etkinleştirmenin zararı var mı?

Site paylaşımı yapabiliyor muyum? Satıcıya bakmanız için, pek anlamıyorum çünkü. Henüz bir telefon numarası falan vermedim ve saat 12'yi geçtiği için teknik destek ile iletişim kuramıyorum.

Yardımcı olur musunuz bu konu hakkında?
Kardeşim yukarıda atılan ekran gelince orada bölgeni seçince telefon numarası veriyor. Ara numarayı ara o seni yönlendirir. Bunun key satıcısı ile bir alakası yok. Ben bu şekilde aktif ettim.

Site adı veya linki verebilirsiniz. Ama önemli olan satıcıdır sanırım.

Adamların desteğine yazdığımda cevap veriyor ama telefonla etkinleştirmem gerektiğini söylediğimde Otomatik mesaja dönüyor cevaplar.
Ek soru olarak hocam ben direkt olarak kendi kartımdan satın aldım bir sıkıntı olur mu?
Kardeşim yukarıda atılan ekran gelince orada bölgeni seçince telefon numarası veriyor. Ara numarayı ara o seni yönlendirir. Bunun kent satıcısı ile bir alakası yok. Ben bu şekilde aktif ettim.
Arama ücretli mi acaba?

Adamların desteğine yazdığımda cevap veriyor ama telefonla etkinleştirmem gerektiğini söylediğimde Otomatik mesaja dönüyor cevaplar.
Ek soru olarak hocam ben direkt olarak kendi kartımdan satın aldım bir sıkıntı olur mu?

Arama ücretli mi acaba?
Hayır tabii ki. Boş yere endişe ediyorsunuz.

Microsoft'tan aldığınız kodu kendi başınıza mi etkinlestirdiniz, satıcı ile birlikte mi?

Ben herhangi bir siteden key aldım. Microsoft hesabına girince soruyor o keyi zaten. O kısımdan ilerleyince indirme linki veriyor. İndirip kurduktan sonra arama ile aktif ediyorsunuz bu kadar.

Üzgünüm, çok fazla telefonumu vs bu gibi şeylerde paylaşmaya sıcak bakmıyorum. Belki olağan bir şeydir ama işte :(.

Sanal kart kullanabilirsiniz. Numarayı öyle her yere vermeyin. Zaten bunun için numaraya gerek yok sadece arama yapmalısınız. Bir robot konuşuyor. O kod söylüyor sen giriyorsun ondan sonra işlemin tamam. Zaten aradığınız numara Microsoft numarası.

Ben bu rastgele sitelere Sanal Kart oluşturmadan direkt kartımla alışveriş yaptım key satın aldım. Sıkıntı olur mu?
Ben herhangi bir siteden key aldım. Microsoft hesabına girince soruyor o keyi zaten. O kısımdan ilerleyince indirme linki veriyor. İndirip kurduktan sonra arama ile aktif ediyorsunuz bu kadar.

Sanal kart kullanabilirsiniz. Numarayı öyle her yere vermeyin. Zaten bunun için numaraya gerek yok sadece arama yapmalısınız. Bir robot konuşuyor. O kod söylüyor sen giriyorsun onları sonra işlemin tamam.
Maalesef ki sanal kart kullanmadım :( .

Geri
Yukarı