Office 2021 ya da 2019 Lisans Anahtarı Önerisi

Microsoft Office Online kullanabilirsin Word uyumu vs. arıyorsan. Yayım gibi işlere girmeden ödev gibi konularda oldukça yeterli.

Aynı şekilde Google Dokümanlar eklentisi de iyi ve o tarz işler bile gerekmiyorsa LibreOffice yeterli olur.

Üniversite öğrencisiysen mail adresinle Office 365 orijinal bedava veriyorlar.

Microsoft Office Online kullanabilirsin Word uyumu vs. arıyorsan. Yayım gibi işlere girmeden ödev gibi konularda oldukça yeterli.

Aynı şekilde Google Dokümanlar eklentisi de iyi ve o tarz işler bile gerekmiyorsa LibreOffice yeterli olur.

Üniversite öğrencisiysen mail adresinle Office 365 orijinal bedava veriyorlar.
Üniversite öğrencisi değilim.
Office online kullanmak istemiyorum elimde hazır kurulu bir program olmasını tercih ederim.
LibreOffice'i de kullandım ancak Office kadar iyi değil bence.
Google dokümanlar için de aynı şeyler geçerli Office'in yerini tutamıyor.

Hocam ben softexenden ofis jetlisans sitesinden de windows anahtarı satın almıştım. en ufak problemde iki sitede yardımcı oluyor. 20-30 tl halledebilirsin bence.

Hocam ben softexenden ofis jetlisans sitesinden de windows anahtarı satın almıştım. en ufak problemde iki sitede yardımcı oluyor. 20-30 tl halledebilirsin bence.
Softexen'de ki Office lisansı OEM mi hocam, format attıktan sonra tekrar aktifleşir mi? Nasıl aktifleştirdiniz ayrıca?

Ben aldıktan sonra 1.5 sene içinde 5-6 kez format atmışımdır. Format sonrası aktif ederken hiç sorun yaşamadım.Fakat ilk aktifleştirme nispeten biraz zahmetli. Siz aldıktan sonra size bir mail geliyor. O linkte orjinal ofis sayfasından ofisi indiriyorsunuz. Sonra telefonla aktif et seçeneği var lisans girerken. Oraya girince size 20-25 haneli bir kod veriyor. Onu sitenin online alışveriş kısmına yazıyorsunuz onlar size şifreyi veriyor ve bu dert bitiyor.
Oem dir tabi ama yine de aklınıza takılan kısımları siteye girip orda online sorabilirsiniz.

Ben aldıktan sonra 1.5 sene içinde 5-6 kez format atmışımdır. Format sonrası aktif ederken hiç sorun yaşamadım. Fakat ilk aktifleştirme nispeten biraz zahmetli. Siz aldıktan sonra size bir mail geliyor. O linkte orijinal ofis sayfasından ofisi indiriyorsunuz. Sonra telefonla aktif et seçeneği var lisans girerken. Oraya girince size 20-25 haneli bir kod veriyor. Onu sitenin Online alışveriş kısmına yazıyorsunuz onlar size şifreyi veriyor ve bu dert bitiyor.
OEM'dir tabii ama yine de aklınıza takılan kısımları siteye girip orada Online sorabilirsiniz.

Şimdi destek ile konuştum hocam. Retail keymiş ancak formattan sonra tekrar kullanılabilirmiş.
Size de teşekkür ederim öneri için.

Yeni konular

Geri
Yukarı