Office 365 Hata Kodu 30033-1011 (0)

Um_Av

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar,

İnternetten OEM key satın aldım. Bilgisayarıma Office 365'i yüklemem gerekiyor. Maalesef başlıkta da belirttiğim hata kodunu aldığımdan dolayı yükleyemiyorum. Hata Kodu 30033-1011 (0) Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Gerekirse Uzaktan Erişimle bağlantıda sağlayabiliriz. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 190
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar,

Windows'ta oluşturduğum kullanıcı adımda Ş harfi olduğu için bu hatayı alıyordum ben.

Türkçe karakter kullanmadan farklı bir kullanıcı oluşturup (tabii ki yönetici yani admin yetkisinin de verilmesi gerekiyor kullanıcıya), bu kullanıcı ile Office'i kurmayı deneyebilir misiniz?

Maalesef Windows'un çok eski sürümlerinden beri yaşanan bir sorundur bu, Türkçe karakterli bir kullanıcı adı oluşturmuş iseniz illa ki garip hatalar olacaktır.
Merhabalar,

Windows'ta oluşturduğum kullanıcı adımda Ş harfi olduğu için bu hatayı alıyordum ben.

Türkçe karakter kullanmadan farklı bir kullanıcı oluşturup (tabii ki yönetici yani admin yetkisinin de verilmesi gerekiyor kullanıcıya), bu kullanıcı ile Office'i kurmayı deneyebilir misiniz?

Maalesef Windows'un çok eski sürümlerinden beri yaşanan bir sorundur bu, Türkçe karakterli bir kullanıcı adı oluşturmuş iseniz illa ki garip hatalar olacaktır.

Çözüm

Geri
Yukarı