Office 365 kurulumu sonrası kapatılıyor uyarısı

KomandoEmre42

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi,
Bugün itibarıyla üniversitemizin Microsoft ile yaptığı anlaşmadan dolayı Office 365'in öğrenci sürümünü indirdim ve kurdum. Kurulum esnasında bilgisayar başında değildim, sadece yüklemeye bırakıp dışarıya çıktım (yaklaşık 60 dakika), geri geldiğimde uygulama kurulmuştu fakat bilgisayar kapanmıştı. Aynı zamanda Windows 10 LTSC 2019 sürümünü kullandığım bilgisayarın bugün aktivasyon yenileme günüydü. Geri geldiğimde kapanan bilgisayarı tekrar açtım ve 65-70 dakika kadar kullandım ve kullanmaya devam ederken kapatılıyor uyarısını aldım ve tekrar kapandı. Aradan birkaç saat geçti tekrar açtım ve arkadaşımla GTA Online'a girdim ve oyun esnasında (65 dakika civarı kullanımdan sonra) bilgisayar tekrar kapandı. Sorunun kaynağı Office 365 mi yoksa etkinleştirme anahtarı mı bilmiyorum fakat 90 dakika kullanamadan bilgisayar tekrar açmadığım sürece kapanıyor. Monster Abra A7 V11.1.1 kullanıyorum, güç ve uyku ayarları yüksek performans modunda ve prize takılıyken uyku moduna alma-ekranı kapatma süreleri 2 saate ayarlı.
Not: 30.01.2021 tarihinde sabah 10-12 ve 14-16 saatleri arasında son 2 final sınavım için bilgisayarı kullanmak durumundayım, telefon işimi görür fakat bilgisayar önceliğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı