Office programlarını açıcak PC

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 722
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar yüzlerce PC hazırlıycaz. Bize office programlarını açabilecek kadar PC'ler lazım. Hangi parçalar gerekli detaylı detaylı yazarsanız çok iyi olur.

Yüzlerce PC hazırlayacaksın hazır almanı öneririm. Bu şekilde garanti konusunda fazla sıkıntı yaşamazsın. Sonuçta Office programı yani :)

Bütçe yok parçalar lazım sadece. Asus ekran kartı yerine ekran kartı anlamışsınızdır umarım. :D Ben pek anlatamadım. Ayrıca PC satın alınmıycak. Parçalar var birleştirilcek. O yüzden yüzlerce PC hazırlıycaz dedim.

Parçalar daha gelmedi. Modelleri hakkında bir bilgim yok. Zaten çok fazla parça olacağı için model de fazla olacak. Bir kasanın çalışması için. İşlemci,Fan,Hard Disk,Anakart gerekli atladığım bir şey var mı?

Parçalar daha gelmedi. Modelleri hakkında bir bilgim yok. Zaten çok fazla parça olacağı için model de fazla olacak. Bir kasanın çalışması için. İşlemci,Fan,Hard Disk,Anakart gerekli atladığım bir şey var mı?
İşlemci,Fan,Hard Disk,Anakart gerekli atladığım bir şey var mı? Evet var kasanın güç kaynağı ve bellek her kasa için de güç kaynağıyla gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı