Office Word odak (focus) modu kayboldu

Dilannss

Decapat
Daha fazla  
2-3 gün öncesine kadar Word programında görünüm kısmında odak modu vardı ama şimdi yok ve bir türlü geri getiremiyorum. Acaba sizde de yok mu, yoksa bu sorun bir tek bende mi var?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıxx.PNG
    Ekran Alıntısıxx.PNG
    105,8 KB · Görüntüleme: 86
  • b8702b7f-edb6-4787-b430-9b84e875a5d9_LI.jpg
    b8702b7f-edb6-4787-b430-9b84e875a5d9_LI.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masasından yüklü olan Office yazılımını bulup değiştire tıklayarak onarmayı deneyebilirsiniz.
Adsız.png

Masaüstüne boş bir Word açtıktan sonra sol üstten dosya kısmına girerek kullanmakta olduğunuz Office programı için güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Sorununuz güncelleme sonrasında çözülebilir.
Adsız.png

Son düzenleme:
Denetim masasından yüklü olan Office yazılımını bulup değiştire tıklayarak onarmayı deneyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1166100

Masaüstüne boş bir Word açtıktan sonra sol üstten dosya kısmına girerek kullanmakta olduğunuz Office programı için güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Sorununuz güncelleme sonrasında çözülebilir.
Eki Görüntüle 1166105
Yok olmuyor ne yaparsam olmuyor gelmiyor o özellik. Aslında neden olmadığı hakkında bir fikrim var ama bence onla alakası yoktur diye hiç yazmamıştım. Ben onedrive güncelleştirmelerini kapatıp uygulamayı da kaldırdıktan sonra böyle oldu yani onedrive yüklüyken word dosyasında en üstte sol köşede otomatik olarak kaydet yazısı vardı onedrive 'ı kaldırınca o da gitti odak modu da gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı