Office Word'de Her Sayfaya Ayrı Bir Filigran Ekleme

batu19055

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben word de her sayfaya farklı bir fligran eklemek istiyorum mesela ilk sayfada x fligranı varsa ikinci sayfada farklı bir fligran olmasını istiyorum fakat bunu yapamadım. Ekledigim fligranlar bütün sayfalara uygulanıyor, bunu nasıl düzenleyebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sayfa kümesine farklı bir filigran ekleme
Yayınınız yalnızca bir ana sayfa kullandığında ve o ana sayfaya bir filigran eklediğinizde, filigran, yayınınızın her sayfasında belirir. Yalnızca seçilen sayfalarda beliren bir filigran eklemek için, metin ya da resmi, ana sayfa yerine, yayın sayfalarına yerleştirin ve sonra da resmi ya da metin kutusunu geri gönderin.
NOT Yayınınızda filigran bulunmayan sayfalar oluşturmak isterseniz, bu sayfaların her birini seçin ve filigran içermeyen bir ana sayfa kullanın ya da ana sayfayı (Yok) olarak ayarlayın.
Bir sayfa kümesine, bir bölüm ya da kitap imzası gibi farklı bir filigran eklemek için, farklı ana sayfalar oluşturun, her ana sayfaya uygun filigranı yerleştirin ve sonra da her ana sayfayı uygun yayın sayfaları aralığına uygulayın. İki sayfalı bir ana sayfa boyunca da bir filigran ekleyebilirsiniz.
İPUCU Bir filigran sayfadaki diğer nesnelerin arkasına yerleştirilirse, gizlenen nesneler donuk olabilir. Donuk bir nesneyi saydam yapmak için, seçmek üzere nesneyi tıklatın (nesne bir tablo ise, tüm tabloyu seçin) ve ve sonra da CTRL+T'ye basın. Nesne donuk ise, saydamlaşır; nesne zaten saydam ise, beyazlaşır.
Her sayfada beliren bir filigran ekleme

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı