Epic Games Offline mod nasıl açılır?

Scalettaon

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben Football Manager 2023 oynuyorum Epic Games üzerinden. Ancak oyunda maç aralarında tatile çıkıyorum ve Epic Games bu oyunu çalıştırırken internet kullandığı için arka planda o sırada başka bir şey yapamıyorum. Çünkü FM interneti kullanıyor. Ben de FM'yi Online oynamadığım için internet kullanmasını istemiyorum. Yani bilgisarımda internet olsun ancak FM'yi internetsiz oynayabileyim böyle bir şey mümkün mü?

Epic Games Başlatıcısını açın.
Sağ üst köşedeki profil simgenize tıklayın.
Ayarlar'ı tıklayın.
1698573805859.png

Epic Games Başlatıcısı'ndaki ayarlar menüsüne erişin.
Tercihler bölümünün altında Çevrimdışı Mod Taramayı Etkinleştir kutusunu işaretleyin. Tercihler bölümünün altında Çevrimdışı Mod Taramayı Etkinleştir kutusunu işaretleyin.
1698573824034.png

Artık oyunlarınıza offline bağlanabilirsiniz.

Teşekkürler ancak sorduğum soru bu değildi. Bu işlem Epic Games'in internet olmadığında da çalışabilmesi adına gerekli bir işlem. Ancak ben internetim olduğu halde Football Manager'i internetsiz oynamak istiyorum. İnternetim varken Football Manager'e bağlandığımda oyun otomatik olarak internet kullanıyor.
Epic Games Başlatıcısını açın.
Sağ üst köşedeki profil simgenize tıklayın.
Ayarlar'ı tıklayın.
Eki Görüntüle 1994876
Epic Games Başlatıcısı'ndaki ayarlar menüsüne erişin.
Tercihler bölümünün altında Çevrimdışı Mod Taramayı Etkinleştir kutusunu işaretleyin. Tercihler bölümünün altında Çevrimdışı Mod Taramayı Etkinleştir kutusunu işaretleyin.
Eki Görüntüle 1994877

Artık oyunlarınıza offline bağlanabilirsiniz.

Teşekkürler ancak sorduğum soru bu değildi. Bu işlem Epic Games'in internet olmadığında da çalışabilmesi adına gerekli bir işlem. Ancak ben internetim olduğu halde Football Manager'i internetsiz oynamak istiyorum. İnternetim varken Football Manager'e bağlandığımda oyun otomatik olarak internet kullanıyor.
FM Sunuculara giriş yaparken internet kullanıyor dostum, istesen de internetsiz oynayamazsın ne yazıkki, istersen bir internetini kapat dene, yanlış isem söylersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı