Offline Oyun Önerileri

KaBooM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar online yada offline bir oyun söyler misiniz bir de video koyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık baya bi sert olmuş ama neyse :D

Konuya döneyim, Wolfenstein : The New Order, Watch Dogs, Crysis 3 gibi oyunlar favorimdir. Wolfenstein : The New Order'ın tadı bambaşkadır. Konsolda daha da bir başka. PS4'te oynuyorum. Sanırsam saat öğlen 1'de başlamış akşam 7-8'e kadar oynamıştım. Hiç sıkılmamıştım. Diğer önerdiğim oyunları da dikkate al. Onlar da aynı, başından kalkamam. Ama şu an Crysis 3' ü PS3'ümü sattığımdan dolayı oynayamıyorum.

War Thunder öneririm çok iyi bir uçak oyunu online oynayabilirsin konu 2.dünya savaşındaki uçaklar ile savaşmak ve rütbe var çok keyif verici ama oyun bayağı büyük boyutlarda 8gb :D

@Rammstein24 Oyun sanki download'dan çıkıp kaçacak bilgisayardan :D Ama bir yandan da doğru, sabır gerekir bu işte. Mesela yüksek boyutlu bir oyun indirmeye kalkıştığımda bekleyemem, sabırsızlanırım. Düşük hızda iniyorsa hop, sil :D Sabırsız bir insanımdır :D :D Kısacası sabırlı olmak lazım @KaBooM.

8 saat.. Ben bilgisayarı parçalardım muhtemelen :D @Rammstein24

Neyse konuyu dağıtmayalım, başka oyunlar istersen Far Cry 3, Hitman Absolution, Gta 5, The Last Of Us, Battlefield 4, Half Life daha da çok var sayamadığım aklıma gelmiyor. Oyunlar güzel yahu :D (Ama bazıları hariç) .

Son düzenleyen: Moderatör:
-Wolfenstein : The New Order
-Watch Dogs
-Crysis 3
-War Thunder
-Far Cry 3
-Hitman Absolution
-Gta 5 ( Bilgisayar platformunda yok)
-The Last Of Us (Bilgisayar platformunda yok)
-Battlefield 4
-Half Life

Yeni eklenenler

-Left 4 Dead 2
-Call Of Duty : Ghosts
-Gta 4
-Assassin's Creed 4 : Black Flag
-Call Of Duty Modern Warfare 2-3 (4'ü oynamadığımdan yorum yapmıyorum)
-Blur
-Sniper Elite V2
-Wolfenstein 2
-Wolfenstein 1
-Max Payne (bütün seri)

Daha da aklıma gelirse sayarım, @KaBooM .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı