Offline oyunlarda hile yapıyor musunuz?

Sorum Offline oyunlar için. Online oyunlarda hile saçma ve gereksiz gelir. Peki siz Offline oyunlarda hile yapıyor musunuz? Açıkçası ben yapıyorum. Kimseye zararı yoksa ve benim eğlenmemi artıracaksa bence yapılmalı. Tabi dozu da var :D Sınır tanımazsanız zevkinizi baltalar. Peki siz ne düşünüyorsunuz?
M&B: Warband'de normal hilesiz oynadığım profilimin yanında bir de hileli bir profil var. O profilde her şey tam takım, ne zaman canım sıkılsa girip bir kaç kale alıp çıkıyorum. :D

M&B: Warband'de normal hilesiz oynadığım profilimin yanında bir de hileli bir profil var. O profilde her şey tam takım, ne zaman canım sıkılsa girip bir kaç kale alıp çıkıyorum. :D
Valla benimki karışık. Şimdi para falan böyle bir itemi almaya diyelim ki 1-2k dinar kaldı basıyorum alıyorum parayı. Böyle kale almalarda da canım azaldı mı ctrl+h hemen yardıma koşuyor :D

Oyuna bağlı bir durum aslında, Half Life'da gideceğim yeri bulamadığım zamanlar da mecburen ''noclip'' yazdığım durumlar oluyordu. Skyrim'de ise sıkılıp hilenin tadına da baktığım zamanlar olmuştur. GTA'da ise durum sadece açık dünya için geçerliydi benim için, görevler haricinde açık dünya da takılmak, eğlenmek için yazıyorum.

Yapmıyorum, çünkü zevk alamıyorum hile yapınca. Eğer bir bölümü geçemiyorsam o oyuna bir süre ara veriyorum. Daha sonra devam edince, tek seferde geçiyorum genelde nedense.

Bir oyunu amansızca oynarım, acayip zevk alırım, bir eşya beğenirim param yetmez, hile yaparım, eşyayı alırım, diğer hileleri denerim, hileden vazgeçemem, oyunun tadı kaçar, 1 saat sonra oyunu bırakırım.

Yukarıdaki olay hiçbir zaman sekmez benim için. Hile yaptığım bütün oyunları çok kısa süre sonra bırakmışımdır. Hileye başvurmadan oynadığım tüm oyunlarda da azmim sayesinde ihya olmuşumdur.

Hilesiz bitirdiğim oyun sayısı neredeyse 0'dır. Kahır oyunu yapıyorlar kardeşim. Eğlenmek için mi oynuyoruz yoksa kahır çekmek için mi? O kadar para vermişim oyuna sinirden kendimi s***yorum. Hile yapınca eğleniyorum.

Geri
Yukarı