Offline şifre kaydedici program önerisi

Argümanınızı %100 savunmaya çalışıyorsunuz, fiziksel dünyada her şey tamamen güvenli mi? Program açık kaynak, güvenli bir şifreleme yöntemi kullanıyor, bu da günlük kullanım ve güvenlik için yeterli.
Açık kaynak olması güvenilirlik açısından iyi ama açık olması bir yandan da kötü çünkü herkes erişebiliyor kodlarına bir açık bulunabilmesi daha kolaydır açık kaynak yazılımlarda.

Açık kaynak olması güvenilirlik açısından iyi ama açık olması bir yandan da kötü çünkü herkes erişebiliyor kodlarına bir açık bulunabilmesi daha kolaydır açık kaynak yazılımlarda.
Anladım, belli ki çok fazla açık kaynak yazılıma katkı yapmışsınız da biliyorsunuz. Size kolay gelsin tüm parolaları kitaplara yazmada.

Açık kaynak olmayan kaç tarayıcı biliyorsunuz?
Konu tarayıcı değil basit örnek verdim sadece, bildiğim 2 tane popüler opera ve chrome kapalı kaynak. kendimde açık kaynak kodlu tarayıcı kullanyorum şuan. ben sadece onun da güvenilir olmadığını söyledim yani en başından beri şifre konruma konusunda bu kadar not defteri ve rar dosyasına güvenmemenizin gereksiz bir şey olduğunu söyledim. Şifreni çok korumak istiyorsan şirketlerin bir yöntemi var şöyle bişey, çok yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafa zoom yaparak bazı yerlerine şifrelerini yerleştiriyorlar mesela bir çiçeğin yaprağını düşün sen fotoğrafa baktığında toz tanesi gibi gözüküyor ama yakınlaşınca orada şifre yazıyor.

opera ve chrome kapalı kaynak
İkisi de chromium tabanlı, açık kaynak.
Şifreni çok korumak istiyorsan şirketlerin bir yöntemi var şöyle bişey, çok yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafa zoom yaparak bazı yerlerine şifrelerini yerleştiriyorlar mesela bir çiçeğin yaprağını düşün sen fotoğrafa baktığında toz tanesi gibi gözüküyor ama yakınlaşınca orada şifre yazıyor.
Bunu ancak bir filmde görmüş olabilirsiniz, gerçekliği yok, komik de olur.

Konuda herhangi bir yetkinliğinizin olmadığını görüyorum, ısrar da ediyorsunuz. Daha fazla tartışmanın gereği olduğunu sanmıyorum.

İkisi de chromium tabanlı, açık kaynak.

Bunu ancak bir filmde görmüş olabilirsiniz, gerçekliği yok, komik de olur.

Konuda herhangi bir yetkinliğinizin olmadığını görüyorum, ısrar da ediyorsunuz. Daha fazla tartışmanın gereği olduğunu sanmıyorum.

Chromium demedim, bunların ikiside kapalı kaynak kodlu tarayıcılar.​

bu bahsettiğim yöntem sadece basit bir yol bunun gibi bir sürü şifre gizleme yöntemi var. Tablolar eşyalar vs. gibi.​

Geri
Yukarı