Ofis için All In One PC Tavsiyesi

pesimist27

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/hp-22-c...all-in-one-bilgisayar-4gs22ea-pm-HB00000GEKT1

Arkadaşlar muhasebe ofisinde kullanmak için laptopa fazladan para vermek yerine bunu almayı düşünüyorum. Fiyatı çok uygun geldi, sizce alınır mı? Yoksa masaüstü dizip onu mu kullanalım? Sonuçta monitör, klavye, mouse her şey dahil ve i3 son nesil. 1 TB HDD gibi parçalar da bana çok uygun geldi.
Hocam bu bilgisayar sadece ofis işleri için kullanılacak değil mi?

Black Friday'da Medimarkt'ta görmüştüm ve dikkatimi çekmişti. Hatta tam alacakken RAM, SSD eklemesi yapamam diye almadım. Yoksa direk alacaktım. SSD ve RAM takviyesi yapılabiliyors abende düşünüyorum. Bu fiyattaki diğer AİO PC'lerin çoğu Celeron işlemcili.

Yani bu fiyata aynı özelliklerde bir laptop da bulunabilir aslında.
İmkanı yok. Laptop fiyatları hep uçuk
Black Friday'da Medimarkt'ta görmüştüm ve dikkatimi çekmişti. Hatta tam alacakken RAM, SSD eklemesi yapamam diye almadım. Yoksa direk alacaktım. SSD ve RAM takviyesi yapılabiliyors abende düşünüyorum. Bu fiyattaki diğer AİO PC'lerin çoğu Celeron işlemcili.
Bende bunu merak ediyorum acaba içini açıpta takviye yapabiliyor muyuz ve bu garantiyi öldürüyor mu? Ram slotu 2 adet ama hdd yuvası başka yok

İmkanı yok. Laptop fiyatları hep uçuk

Bende bunu merak ediyorum acaba içini açıpta takviye yapabiliyor muyuz ve bu garantiyi öldürüyor mu? Ram slotu 2 adet ama hdd yuvası başka yok
Büyük ihtimalle garanti dışı kalıyor. Bir de servise söylesek yapıyorlar mı emin değilim. Bende almaya çok yakınım çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı