Ofis için PC önerisi

Hocan tabletten Fatura kesilir ama ethernet bağlantısı yazıcılar falan var bağlanacak o yüzden masaüstü tercih etmemiz lazım
Hocam o zaman biz en iyisi size biz 8-9k kasa bulalım kalan parayla da monitör alırsınız 4-5 k hatta daha fazla para kalır. Ben bakmaya başlıyorum şimdi.

Çok iyi olur hocam şimdiden teşekkür ederim
Tek sorunu ekran kartı yok ama ama zaten ofis için.

Hocam aslında Excel vs. kullanacaksanız i5 2. nesil bile yeter size. 2. el almayı düşündünüz mü?
Evet o kadar olmasada 5 ya da 6. nesil bir işlemci yeter ama bu işlemciye sahip bir hazır PC bulmak zor olur kendiniz toplarsanız ayrı.

i5 2. nesil işlemcili bilgisayarlar ofis kullanımına uygun olduğu için 2-3.000try aralığında dolanıyor fiyatları. i5 6. nesil bulmaya kalktığınızda fırsatçılar sayesinde bulduğunuz sisteme yakın para çıkıyor. Sizin attığınızı almak daha mantıklı olacak gibi. @Metro1234

Hocam aslında Excel vs. kullanacaksanız i5 2. nesil bile yeter size. 2. el almayı düşündünüz mü?
Şu an ofiste kullandığımız pc bile minimum 10 yıllık hocam patron eskiyince pc değiştirecek biri değil o yüzden şimdi kafasına girmişken uzun süre götürecek bir sistem aldırmak istiyorum

Şu an ofiste kullandığımız pc bile minimum 10 yıllık hocam patron eskiyince pc değiştirecek biri değil o yüzden şimdi kafasına girmişken uzun süre götürecek bir sistem aldırmak istiyorum
Benim attığım PC gayet iyi bence onu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı