Ofis işleri için 5000 TL laptop önerisi

Asdas Gudas

Decapat
Daha fazla  
Uzun süredir piyasayı takip etmediğim için size sormak istedim, oyun oynanmayacak, ₺5000 civarına laptop önerebilir misiniz? Ofis için kullanılacak.

Hocam ofisin oyunu programı yoktur gidip düz bilgisayarlara para vermeyin.
Sadece tavsiye vermek istiyorum Gaming Pc alabilirsiniz ofis bilgisayarlarından daha kaliteli olur.

Edit: İleride satmak istersen daha kolay olur.
Konuyu açan üye ofis bilgisayarı tavsiyesi istemiş. Kendileri ayrıca oyun oynanmayacağını da belirtmiş. Bu bütçede bir bilgisayar önermeniz zannımca daha doğru olacaktır.

Konuyu açan üye ofis bilgisayarı tavsiyesi istemiş. Kendileri ayrıca oyun oynanmayacağını da belirtmiş. Bu bütçede bir bilgisayar önermeniz zannımca daha doğru olacaktır.
Aydınlatma gereksinimi duyduğun için teşekkür ederim ancak boşa çaba sarfettiniz.
Demek istediğimi anlamadıysanız bu benim sorunum değil.
İyi sosyaller.

Aydınlatma gereksinimi duyduğun için teşekkür ederim ancak boşa çaba sarfettiniz.
Demek istediğimi anlamadıysanız bu benim sorunum değil.
İyi sosyaller.
Konu dışı muhabbet yapmayın. Adamın/ kadının istediği ofis laptopu. Neden gaming laptop öneriyorsunuz ?

Hocam ofisin oyunu programı yoktur gidip düz bilgisayarlara para vermeyin.
Sadece tavsiye vermek istiyorum Gaming PC alabilirsiniz ofis bilgisayarlarından daha kaliteli olur.

Edit: İleride satmak istersen daha kolay olur.

Kendim için almıyorum ben zaten Gaming laptop kullanıyorum, alacak kişi bu fiyat ve kriterde istiyor.

Geri
Yukarı