Diğer Ofis koltuğu 369 TL

Fiyatı hiç güven vermiyor ayrıca site kapanmış.

Neyse zorunlu "konuyla alakalı" yorumumu yaptıktan sonra olanlardan bahsedeyim biraz. Forum moderatörleri, onları bu buram buram dolandırıcılık kokan sitenin başlığını onayladıkları ve üstünden günler geçmesine rağmen başlığı kaldırmadıkları için eleştirdiğim yorumlarımı teker teker silip üstüne bana ceza vermeyi layık görmüşler. Ve hala bu en iyi ihtimalle sipariş iptalinden kaynaklı mağduriyet yaratacak en kötü ihtimalle ise insanların dolandırılmasına sebebiyet verecek bu sitenin başlığı bu forumda durmakta. Tebrikler moderatörler işinizi çok iyi yapıyorsunuz.

Fiyatı hiç güven vermiyor ayrıca site kapanmış.

Neyse zorunlu "konuyla alakalı" yorumumu yaptıktan sonra olanlardan bahsedeyim biraz. Forum moderatörleri, onları bu buram buram dolandırıcılık kokan sitenin başlığını onayladıkları ve üstünden günler geçmesine rağmen başlığı kaldırmadıkları için eleştirdiğim yorumlarımı teker teker silip üstüne bana ceza vermeyi layık görmüşler. Ve hala bu en iyi ihtimalle sipariş iptalinden kaynaklı mağduriyet yaratacak en kötü ihtimalle ise insanların dolandırılmasına sebebiyet verecek bu sitenin başlığı bu forumda durmakta. Tebrikler moderatörler işinizi çok iyi yapıyorsunuz.
Bende bu konuyla alakalı moderatörü eleştiren bir mesaj atmıştım ve aynı şekilde sizin gibi mesajım silinerek ceza aldım. Maşallah moderatör değil Diktatörler !
Yıllarca başka forum siteleri kullandım. Böyle moderatörler görmedim. Bu sene burayı kullanmaya başladığımdan beri moderatörler ego tatminlerini üzerimde deniyorlar gibi hissediyorum. Eğer sıfır eleştiri kuralları varsa bunu da üyelik şartlarında "Moderatörleri hiçbir şekilde eleştiremezsiniz" diye büyük puntolarla belirtsinler :)

Geri
Yukarı