Ofis Koltuğu Önerisi

• Konuyu başlatan Neutral
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
N

Neutral

Ziyaretçi
Merhaba,

Amazon'dan ofis koltuğu almayı düşünüyorum. Bütçem yaklaşık 300TL civarında. Bel sorunum olduğundan dikkatli öneriler atarsanız sevinirim.

Sadece yurtdışı olması önemli değil, TR sitelerden de öneriler yapabilirsiniz.

Buradaki koltuğu tercih edebilirsiniz, görünümü de hoş duruyor. Geçmiş olsun bu arada.
Adam bel sıkıntım var diyor, sırt açısı kontrol edilemeyen yarış koltuğu öneriyorsun :)
Ben de bir öneride bulunurum bugün, önceliğimiz yurtdışı galiba.

Öneride bulunabileceğim koltuklar 100 dolar ve üzeri.
150 dolarlık bir sandalye gümrükten geçmez.
Amazon.com : Work4U-MC-ZY003 Ergonomic Mesh High Back Multifunctional Swivel Office Chair, Desk Chair, Task Chair, Computer Chair, Black : Office Products

Dostum biraz bekle lütfen :) Tüm ayarlamalarını kontrol edeyim, ancak ondan sonra onay verebilirim siparişin için. @Silinen üye

@Silinen üye Alabilirsin, videolar ile doğruladım bilgiyi.
Kafa desteği açı ayarı, sağ ve sol kol yükseklik ayarı, oldukça hassas sırt açı ayarı ve bel destek konumu ayarlamları ve elbette yükseklik ayarı yapılabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürünün fiyatını, firma ile görüşüp biraz düşük görterme yolunu mu deneyeceksin acaba?
Yoksa direkt olarak 160 dolarlık fatura ile mi gelecek?

Çok ama çok teşekkürler. Bu bel ağrısı denen zıkkım ne kötü bir şey.
Bu koltuk ile rahat edersiniz, bunun gibi ayarlamalara sahip olan Ferrari model koltuklar da var. Sadece 400 dolarcık :)

Bütçe sıkıntım yok, bel ağrım geçsin yeter. Zaten artık uzun süre bilgisayarda olacağım için ne kadar olacağı inanın zerre umrumda değil :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı