Ofis Koltuğu Önerisi

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu aralar yoğun fizik tedavi seanslarından dolayı burayı unuttum. Tedaviden güzel cevap alıyorum, ağrılarım bayağı azaldı (Maşallah deyin :p ). Fakat her durumda tamamen sağlıklı bir bireyde olsak, pc de uzun zamanlar geçirdiğimiz için iyi bir koltuk alınmalı ve koltuk mutlaka alıcam. @Anakin SkywaIker hocam linklediğiniz koltuk hoşuma gitti fakat sizin dediğiniz ile aynı mı bilmiyorum ama, koltuğun kendi sitesindeki bir yorumda arkadaş, geriye yaslamanın sabitlenmediğini yazmış. Sabitlenmesi özelliği benim için biraz önemli. Yine de daha fazla bilgi verir misiniz ya da başka ne olabilir. @BilgisayarKurdu sayın hocam önerinizdeki ürün çok aşar bütçemi 600 TL civarında hala önerebileceğiniz bir ürün var mı ?
Hocam konuyla alakasız ama benim de belimde düzleşme var. Size nasıl ulaşabilirim?

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu aralar yoğun fizik tedavi seanslarından dolayı burayı unuttum. Tedaviden güzel cevap alıyorum, ağrılarım bayağı azaldı (Maşallah deyin :p ). Fakat her durumda tamamen sağlıklı bir bireyde olsak, pc de uzun zamanlar geçirdiğimiz için iyi bir koltuk alınmalı ve koltuk mutlaka alıcam. @Anakin SkywaIker hocam linklediğiniz koltuk hoşuma gitti fakat sizin dediğiniz ile aynı mı bilmiyorum ama, koltuğun kendi sitesindeki bir yorumda arkadaş, geriye yaslamanın sabitlenmediğini yazmış. Sabitlenmesi özelliği benim için biraz önemli. Yine de daha fazla bilgi verir misiniz ya da başka ne olabilir. @BilgisayarKurdu sayın hocam önerinizdeki ürün çok aşar bütçemi 600 TL civarında hala önerebileceğiniz bir ürün var mı ?
Öncelikle Maşallah :), koltukta maalesef öyle bir ayar yok. Ha ama gelen kılavuzda var diyor. Ama ben yapamadım. Onun dışında masan biraz yüksek olursa daha iyi, çünkü kolluk kısmı biraz kabarık. Ama bu iyi bir şey. Film, dizi izlerken veya ayaklarını uzatıp yaslandığında dirseklerin çok rahat oluyor. Onun dışında sorun varsa sor tabi...

@Anakin SkywaIker Yani şuan bir kararsızlık içerisindeyim tabi ne yapsam bilemiyorum. Şu an bildiğiniz sıradan bir yemek masası sandalyesinde oturarak vakit geçiriyorum PC başında. Sizin koltuğunuz ile kıyaslama bile götürmez yani :) @o_ulcan Yasak mı tam olarak bilmiyorum ama facebook adresimi vereyim isterseniz.

@Anakin SkywaIker Yani şuan bir kararsızlık içerisindeyim tabi ne yapsam bilemiyorum. Şu an bildiğiniz sıradan bir yemek masası sandalyesinde oturarak vakit geçiriyorum PC başında. Sizin koltuğunuz ile kıyaslama bile götürmez yani :) @o_ulcan Yasak mı tam olarak bilmiyorum ama facebook adresimi vereyim isterseniz.
Estağfurullah canım :), benim önceki koltuğu bir görecektin var ya :D... Resmen boynu bükük gibiydi. Şuan evde bakındım da, plastik bir mezurayla ölçtüm. 80 CM yükseklik olsa çok rahat edeceğini umuyorum. Bu arada internette koltuk çok yumuşak gözüküyor ama armut koltuk gibi bir şey bekleme sonra benim gibi hüsrana uğrarsın :D. Ama koltuk rahat neredeyse uyuyacaktım o derece :D...

Hocam ben de yasak mı bilmiyorum. Hemen yazıp 10 dakika sonra başka bir şeyle editlerseniz bir şey olmaz bence :D

@Anakin SkywaIker Hocam size çok zahmet verdim ama masa ile birlikte böyle hem masanızın yüksekliğini görmek adına hemde koltukla nasıl uyumuna bakmak amacıyla bir resim atmanız mümkün mü acaba ? teşekkürler.

1.jpg
@Anakin SkywaIker Hocam size çok zahmet verdim ama masa ile birlikte böyle hem masanızın yüksekliğini görmek adına hemde koltukla nasıl uyumuna bakmak amacıyla bir resim atmanız mümkün mü acaba ? teşekkürler.
Müsait olduğum zaman atarım tabi :D...

Buyur dostum geç cevap verdiğim için özür dilerim. Eğer daha almadıysan, resimde de gördüğün üzere koltuğun kolçak kısmı deniyor sanırım, kabarık olduğu için oyunda rahatsız ediyor. Yani bileklerin havada kalıyor. Biraz dik durman yada eline ağırlık vermen gerek. Ama film izlerken veya ayaklarını uzatıp arkaya yaslanırken müzik dinlemek efsane gerçekten. Ve kullanım süresi yok. 1 saatte oturursun 10 saatte sana kalmış. Umarım yardımcı olmuşumdur. Aklında soru kalırsa anında yaz...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı