Ofis sandalyesi önerisi

harmonica

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. 2000 TL ile başladığım ofis sandalyesi arama serüvenime 4000 TL civarında devam ediyorum.

İkea'dan şu ürünü buldum. İnternette stok yok ancak yaşadığım ilin mağazasında stok görünüyor.

Daha uygun fiyata uzun ömürlü olacak şekilde F/P sandalye önerilerine açığım.

Sırt dayamaların bir süre sonra kırıldığını okumuştum hocam. Daha önce deneyimlediniz mi? İkea sandalyeye 10 sene garanti veriyor

Sırt dayamaların bir süre sonra kırıldığını okumuştum hocam. Daha önce deneyimlediniz mi? IKEA sandalyeye 10 sene garanti veriyor.

Siz bilirsiniz o sandalye hiç rahat değil ayrıca 2 yıl sonra süngeri çökse garantiye götüremezsin yani buna bakılmaz eğer fazla kilonuz yoksa kırılma durumu yaşanmaz merak etmeyin.

Ciddi şekilde ofis koltuklarına mühendislik ya da yapı kalitesi lazım. Böyle fileli ofis koltuğu kullandım( hiçbiri ucuz değildi) birden fazla hatta hiçbirisi dayanmıyor, rezalet.

Merhaba. 2000 TL ile başladığım ofis sandalyesi arama serüvenime 4000 TL civarında devam ediyorum.

İkea'dan şu ürünü buldum. İnternette stok yok ancak yaşadığım ilin mağazasında stok görünüyor.

Daha uygun fiyata uzun ömürlü olacak şekilde F/P sandalye önerilerine açığım.

Bütçeniz 4K civarlarına çıktıysa bunu almanız daha sağlıklı olur.

İkea'dan 4bin TL vererek SMÖRKULL ofis sandalyesi aldım. Şimdilik memnunum ve sağlam duruyor. Öneriler için teşekkür ederim.

SMÖRKULL'u tavsiye eder misiniz, nasıldır?
Kullandığım süre boyunca memnun kaldım hocam. Sağlam hissettiriyor ve rahat. Uzun seneler kullanırım muhtemelen. 3 ayrı kademede sırt kilitlemesi mevcut. En dik pozisyonda otururken rahat edemedim, bu kadar dik oturmaya alışkın değilim. Sırt kısmını birinci kademede kitleyerek kullanıyorum, oturduğum süre boyunca bir ağrı yapmıyor bende. Tavsiye edebileceğim bir sandalye, IKEA'ya gidip deneyerek karar verebilirsiniz. Ben FLINTAN denemeye ve almaya gitmiştim ancak SMÖRKULL deneyince fikrim değişti ve bu modeli aldım.

Geri
Yukarı