Ofis ve okul için tablet vs laptop

İpad seçerdim eğer profesyonel şekilde kullanmıyorsanız kalem ve klavye bekleyebilir .
Eğer kaleme ve klavyeye çok ihtiyacınız var ise Samsung'u seçerdim.
Bu video yardımcı olabilir.
Öyle fakat. IPad'in modeli Samsung'tan daha kaliteli 1-2 ay para biriktirip yine klavyesini değiştirebilir mesela ama bir tableti değiştirmek 3 yılı alır neredeyse.
Doğru.

Ben olsam o fiyata tablet alırdım. iPad 8. Nesil işinizi görecektir. Işlemcisi gayet güçlü her şeyinize yeter. Ileride yanına bir de klavye veya kalem alırsanız gerçekten profesyonelce kullanabilirsiniz.

Öyle fakat. IPad'in modeli Samsung'tan daha kaliteli 1-2 ay para biriktirip yine klavyesini değiştirebilir mesela ama bir tableti değiştirmek 3 yılı alır neredeyse.
İpad seçerdim eğer profesyonel şekilde kullanmıyorsanız kalem ve klavye bekleyebilir .
Eğer kaleme ve klavyeye çok ihtiyacınız var ise Samsung'u seçerdim.
Konu sahibi ofis programları kullanılacak demiş, ne kadar büyük bir fark olabilir ki? Ofis programlarını 7 senelik tabletimde bile kullanabilirim. Üstelik S7 FE'de DeX modunu da kullanabilir.

Konu sahibi ofis programları kullanılacak demiş, ne kadar büyük bir fark olabilir ki? Ofis programlarını 7 senelik tabletimde bile kullanabilirim. Üstelik S7 FE'de DeX modunu da kullanabilir.
Okul notlarını kalemle tablete yazmakla el ile yazmak arasında büyük bir fark oluyor. En azından ben kullandığım zaman böyle hissetmiştim.

Geri
Yukarı