Ofisel XPrime King alınır mı?

Tercihe ve bütçeye göre koltuk seçimi değişken bir durumdur. Fakat ben olsam yerinizde maceraya girmezdim. Fiyatına baktığımızda farklı alternatifler değerlendirmek daha iyi olabilir bana koltuk pek güven vermedi. Bu benim kendi görüşümdür. Videosunu izledim o hissiyatı aldım. Piyasada bulunan belirli fiyat aralığında olan ürünler genelde dökme sünger oluyor. Fakat bir ürünün toplam ağırlığı örnek 16 kg ise diğerinin toplam ağırlığı 24 kg misal malzeme kalitesi tahmini olarak buradan ortaya çıkabilir. Belki 200 300 TL daha verip başka seri koltuklar değerlendirebilirsiniz. Bu iş müteahhit misali biri 10 kg demir kullanır çiçek gibi bina yapar rüzgara yağmura gelmez diğeri 20 kg demir kullanır. aradaki ince ayrıntı burada saklı :)

Genel olarak ülkemizde satılan oyuncu koltuklarında suni deriyi hiç bir zaman tasnif etmiyorum. Yaz aylarında plaja iner gibi koltuğun üzerine havlu mu atalım :) altın kaplama deri malzemesi olsa illa ki terletme yapacaktır.

Bizim üreticilerimiz secretlab firmasından biraz feyiz alsalar adamlar isteyene deri isteyene kumaş ürün üretiyor. fiyatları malum yakıyor :)

1100TL civarındayken meşhur herkesin "övdüğü" xDrive'ın 15'li modelini aldım boy ve kilo olarak 1.80 ve 100 kilo olarak kategorilenmiş. Ürünü 24 Mayıs'ta sipariş ettim 7 Mayıs'ta elime ulaştı. Heyecanla kutusunu açıp montajını gerçekleştirmek istedim fakat fabrikadan hatalı monte yerleri mevcut olmayan bir koltuk gönderdiler. Kendileri ile iletişime geçtim ve vida göndereceklerini, gerekli yerleri delmemi söylediler. 1 hafta oldu koltuk evde demontaj şekilde 1 haftadır duruyor. Ne vida geldi ne geri dönüş alabildim. Ayrıca 175 83 kiloyum oturduğum süngerin genişliği 33 cm yan tarafları hayli sert ve yüksek rahat bacak hareketleri yapamıyorum. Derisi yaz ayında olduğumuz için terletme yapıyor. Size tavsiyem boy ve kilonuzu göz önünde bulundurarak almak istediğiniz sandalyeye bakmanız. XPrime King serisini almadığım için pişmanım. Eğer 1.80 üstü ve 85 kilo üstüyseniz bu fiyata bu kategoride alabileceğiniz koltuk fiyatları bir hayli yüksek. Diğer koltuklar isim yaptıkça fiyatları artıyor. xDrive gibi yerli bir şirketin koltuklarını yabancı firmaların fiyatına yakın satması açıkçası mantıklı değil. Güzel bir indirimi varken kaçırmayın.

Son düzenleme:
Tercihe ve bütçeye göre koltuk seçimi değişken bir durumdur. Fakat ben olsam yerinizde maceraya girmezdim. Fiyatına baktığımızda farklı alternatifler değerlendirmek daha iyi olabilir bana koltuk pek güven vermedi. Bu benim kendi görüşümdür. Videosunu izledim o hissiyatı aldım. Piyasada bulunan belirli fiyat aralığında olan ürünler genelde dökme sünger oluyor. Fakat bir ürünün toplam ağırlığı örnek 16 kg ise diğerinin toplam ağırlığı 24 kg misal malzeme kalitesi tahmini olarak buradan ortaya çıkabilir. Belki 200 300 TL daha verip başka seri koltuklar değerlendirebilirsiniz. Bu iş müteahhit misali biri 10 kg demir kullanır çiçek gibi bina yapar rüzgara yağmura gelmez diğeri 20 kg demir kullanır. aradaki ince ayrıntı burada saklı :)

Genel olarak ülkemizde satılan oyuncu koltuklarında suni deriyi hiç bir zaman tasnif etmiyorum. Yaz aylarında plaja iner gibi koltuğun üzerine havlu mu atalım :) altın kaplama deri malzemesi olsa illa ki terletme yapacaktır.

Bizim üreticilerimiz secretlab firmasından biraz feyiz alsalar adamlar isteyene deri isteyene kumaş ürün üretiyor. fiyatları malum yakıyor :)
Evet dediğiniz gibi gerçekten yani bütçe konusunda çok farklılık gösteren bir durum fakat genel olarak birçok koltuk 1500-2000 TL bandında gidiyor. Xdrive 15'li serisine baktım şu anda indirimde 1200 TL civarı lakin oturma alanı ve yanlardan baskı yapar mı hiç emin olamıyorum. Mindersiz olarak oturma alanı 48 cm yazıyor açıklama kısmında. Not: Boyum 1.70 ve Kilom 67.
1100TL civarındayken meşhur herkesin "övdüğü" xDrive'ın 15'li modelini aldım boy ve kilo olarak 1.80 ve 100 kilo olarak kategorilenmiş. Ürünü 24 Mayıs'ta sipariş ettim 7 Mayıs'ta elime ulaştı. Heyecanla kutusunu açıp montajını gerçekleştirmek istedim fakat fabrikadan hatalı monte yerleri mevcut olmayan bir koltuk gönderdiler. Kendileri ile iletişime geçtim ve vida göndereceklerini, gerekli yerleri delmemi söylediler. 1 hafta oldu koltuk evde demontaj şekilde 1 haftadır duruyor. Ne vida geldi ne geri dönüş alabildim. Ayrıca 175 83 kiloyum oturduğum süngerin genişliği 33 cm yan tarafları hayli sert ve yüksek rahat bacak hareketleri yapamıyorum. Derisi yaz ayında olduğumuz için terletme yapıyor. Size tavsiyem boy ve kilonuzu göz önünde bulundurarak almak istediğiniz sandalyeye bakmanız. XPrime King serisini almadığım için pişmanım. Eğer 1.80 üstü ve 85 kilo üstüyseniz bu fiyata bu kategoride alabileceğiniz koltuk fiyatları bir hayli yüksek. Diğer koltuklar isim yaptıkça fiyatları artıyor. xDrive gibi yerli bir şirketin koltuklarını yabancı firmaların fiyatına yakın satması açıkçası mantıklı değil. Güzel bir indirimi varken kaçırmayın.
Evet şu anda ben de onda kararsız kalmaktayım fiyat olarak 1200 TL şu anda Xdrive 15'li serisi koltuk ama oturma alanı çok dar gibi geliyor (mindersiz 48cm). Emin olamadığım için biraz daha araştırmaya çalışıyorum fakat isim yapmış koltuklar ve marka olarak bilinen koltuklar 1500-2000 TL bandında ve o ücretleri açıkçası vermek istemiyorum. Sonuç olarak herhangi bir yayın veya bir iş için kullanım sağlamayı düşünmüyorum. Günlük ortalama 8 en fazla 10 saat gibi bir kullanımım olur diye düşünüyorum. Boyum 1.70 ve Kilom 67 bunu da belirtmem gerekirse.

Son düzenleyen: Moderatör:
xDrive'ın elime ulaştıracağı vidalar 2. haftasındayım hala gelen giden yok. En son kolçakların altındaki fazla vidayı söküp montajını tamamladım. Montaj yerleri eksik koltuk göndermek nasıl bir saçmalık ben anlamadım. Maillere de donüş yapılmıyor. İlla telefonla arayıp mail attığımızı belirticez sonrasında ilgileniliyor. XPrime modelinin çok fazla o fiyat çerçevesinde kalacağını ben de düşünmüyorum.

@DelikediCavit
Bende xprime almayı düşünüyorum ama nedense sizden ofisel de çalışan belki sahibi bilmiyorum ama videolardaki arkadaşsınız, böyle bir izlenim bıraktınız. Video linki altta açıp izlerseniz fark edersiniz. Kendisi de "arkadaşlar merhaba" ile başlıyor, kolunda Fenerbahçe bilekliği (Profil resmi fenerbahçe), profil gizli ve en garibi sadece Technopat değil başka sitelerde de bu arkadaş yazdığı yazıların aynısını kopyala yapıştır yapmış, belki satış taktiği saygım var ama yazdıklarınız tamamen satıcı ağzı gibi, şahsen benim hoşuma gitmedi bu şekilde. Kesinlikle kötü bir şey ima etmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video budur, ayrıca diğer videolarında da mevcut.

Son düzenleme:
Merhaba, ürün elinize ulaştı mı? Memnun musunuz?

xPrime King kullanıcısından aldığım dönütlerde malzeme kalitesi biraz sert dedi ancak yeni olduğu için diye belirtti. Dikiş kalitesi gayet başarılı. Boy ve kilonuzu göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederim. Gıcırdama yok ve bel boyun desteği gayet rahat. Kısacası tavsiye edilir. Siparişten 2 hafta sonra eline ulaştı.

ben de king aldım baya önce şimdi twitch üzerinden yayın falan açmayı düşünüyorum o yüzden biraz daha cafcaflı bi model var yine xprimenın çıkarttığı pubg modeli onu alacağım gidip mağazalarında falan gördüm baya iyi vücudu çok iyi sarıyor ve görüntüsü 10 numara fiyatı biraz pahalı 2000₺. Ama king için şunu söyleyebilirim arkadaşlar fiyatına göre çok iyi şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım derisinde falan yıpranma olmadı (içinde şüphe olanlar için söylüyorum) Ama en iyisi şikayetvar.com dan falan bakın daha sonra mağazalara falan gidin mutlaka kendinize uygun modeli daha rahat seçersiniz.

Geri
Yukarı