Ofisel XPrime King alınır mı?

Nacru

Hectopat
Daha fazla  
Ofisel XPrime king ile ilgili yorumları okuduğumda alanların yarısı memnun yarısı değildi o yüzden tam emin olamadım. Bu koltuk hakkında önerisi olan veya farklı bir koltuk önerisi olan varsa çok memnun olurum. İllaki oyuncu koltuğu olacak diye bir zorunluluğu yok ofis koltuğu da olabilir.

Ben YouTube'da hakkında hiç iyi yorumlar duymamıştım. Yani şahsen şöyle merdiven altı firmalar yerine ofis koltuğu tercih edilebir ya da üstüne 1000 TL falan koyup daha sonrasında hawk, xDrive gibi markalar tercih edilebilir.

Şu an XPrime king kırmızı koltugun üzerinden bu yorumu yazıyorum. Net alınır. 1.5 sene önce 1000 TL'ye almıştım. Sıfır yıpranma.

Şu an XPrime king kırmızı koltugun üzerinden bu yorumu yazıyorum. Net alınır. 1.5 sene önce 1000 TL'ye almıştım. Sıfır yıpranma.
Deri miydi sizinki ve terletme sorunu oluyor muydu?

Ben YouTube'da hakkında hiç iyi yorumlar duymamıştım. Yani şahsen şöyle merdiven altı firmalar yerine ofis koltuğu tercih edilebir ya da üstüne 1000 TL falan koyup daha sonrasında hawk, xDrive gibi markalar tercih edilebilir.
xDrive, xPrime gibi markalarının ürünlerinin hepsi birbirinin aynısı gibi geliyor bana. Ne kadar doğrudur bilemem.

XPrime XDrive'ın çakması zaten isimlerinden bile belli değil mi haha :)
Ama fiyat farkı çok yok sanırım.

Hawk Fab V1 almayı düşünüyorum hocam. Sizin önerdiğiniz bir model var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı