Ofiste kullanmalık laptop önerisi

nowe

Hectopat
Merhaba. Ofiste kullanmak üzere laptop bakıyorum. 2. el de alabilirim sıfır da. O yüzden bütçe belirtmedim. Sadece i5 1235U, i5 1135G7 ve R5 5625U işlemcili modellerden hangisini tercih etmeliyim?

Bu nasıl mantık? Şimdi gidip 60000'lik laptop önerisi gelecek ve siz "yok ben 2. el bakacağım o fiyata" mı diyeceksiniz? Yani anlayamadım 2. el ve sıfır ile bütçenin alakasını.

bende ofiste kullanmak için masaüstü pc topladım daha elime ulaşmadı sıfır almanızı öneririm hatta sadece ofiste kullanacaksan masaüstü al

@elifzey ben sadece yazdığım işlemci grubundan hangisini tercih edebilirim diye sormuştum. Özellikle marka model sormadım illa bütçe yazmamı istiyorsanız 11000tl civarı butcem var. Masaüstü de yapabilirim apu sistem belki daha ucuza da maal olur ama arada sirada sunumlarda kullanmak gerekebilir diye laptop olsun istedim.

@Cici kuş fıstık neden 1135g7? Diger gruptakilerden daha mi iyi?

@elifzey ben sadece yazdığım işlemci grubundan hangisini tercih edebilirim diye sormuştum. Özellikle marka model sormadım illa bütçe yazmamı istiyorsanız 11000tl civarı butcem var. Masaüstü de yapabilirim apu sistem belki daha ucuza da maal olur ama arada sirada sunumlarda kullanmak gerekebilir diye laptop olsun istedim.

@Cici kuş fıstık neden 1135g7? Diger gruptakilerden daha mi iyi?
Estağfurullah hocam sadece bütçe belirtmeme sebebiniz gözüme takıldı ana mesajınızda. sıfır veya ikinci el demişsiniz.

Estağfurullah hocam sadece bütçe belirtmeme sebebiniz gözüme takıldı ana mesajınızda. sıfır veya ikinci el demişsiniz.
Ben kendimi yanlış ifade ettim sanırım ikinci el sitelerinde de sıfır olarak satılıyor mağazaya göre daha iyi bir fiyatlandirma ile onu kastetmiştim aslında

Ben kendimi yanlış ifade ettim sanırım ikinci el sitelerinde de sıfır olarak satılıyor mağazaya göre daha iyi bir fiyatlandirma ile onu kastetmiştim aslında
3 işlemci arasında kararsız kaldım. Bu yönden yardım istiyorum.

yok mu fikir beyan edebilecek biri acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı