Oğlumu sigara içerken gördüm, ne yapmalıyım?

Değerli kullanıcı, benim yalan söylemeye ihtiyacım yok ve size yalan borcum yok, ama kendi tercihiniz.
Bomboş oturuyor anca telefon bilgisayar ders notları çok kötü değerli kullanıcı, bende biraz sıkmaya ihtiyacı olduğunu düşündüm.
Evde neşeli olmaya çalışın, kızarsa sabredin. Sanırım sizden korkuyor ve kaçındığı için tek kaçabildiği yer çevre ortamı. Bu yüzden sigarayı bırakamıyor. Eğer arkadaşlarından çok ilgi verirseniz düzelebilir. Baskı yapmayın ve terbiyeli olun. Çünkü yakındaki kişileri rol modeli olarak alacağı için ve ilgi dereceniz yüksek olacağı için sizi rol modeli olarak alacaktır.

Değerli kullanıcı, benim yalan söylemeye ihtiyacım yok ve size yalan borcum yok, ama kendi tercihiniz.
Bomboş oturuyor anca telefon bilgisayar ders notları çok kötü değerli kullanıcı, bende biraz sıkmaya ihtiyacı olduğunu düşündüm.

Tabii çalışmaz beni Dershane'ye gönderin, burs kazanmam için 4 saat test çözdürün, bir de üstüne okul olsun bu koşullarda bende çalışmam. Hele bu işleri yazın yapacağım bir de hiç çekilmez.

Sadece konu açtım yardım istedim, suçum neydi bilmiyorum?
Silivri'de oturuyoruz.

Çocukla ders dışında vakit geçirin hocam, ne bileyim parka gidin, oyun vs. oynayın. Oyun muhabbeti açın.
Silivri'ye de dikkat edin, arkadaşım oturduğu için arada bir ziyaret ederim Silivri'yi, şu aralar çok fazla uyuşturucu olayı dönüyor Silivri'de.

Merhaba değerli kullanıcılar;
Geçen gün evde gece oturuyorduk oğlum dışarıdan gelmişti, yanıma oturduğunda sigara kokusu geldi ama ben yine de ağzını bir aç dedim izin vermedim neyse dedim.
Sonra gene gece dışarıda binanın arkasında şarkı dinleyerek sigara içtiğini gördüm kızdım falan, sizce ne yapmalıyım?
Kardeşlerini etkilemesinden korkuyorum, daha bu yaşta onlar da özenmesin.
Teşekkürler.

Ailem hep der ki "herkesten sigara alıp içme içeçeksen biz sana veririz" der. Bence sizde düzgünce konuşursanız anlatabilirsiniz diye düşünüyorum.

Karşınıza alıp konuşursanız sıkıntı olmaz ama bağımlı olduysa sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı