Ogs cihazı başka bankaya taşınabilir mi?

TENSES

Kilopat
Garantiden bıktım artık uğraşmak istemiyorum başka bankaya taşıyabilir miyim?

Niye taşımak istediğimi de söyleyeyim, garanti banka hesabımı kullanmıyorum bu yüzden bakiye bitince yükleme yapamıyor ve akabinde cihazı kapatıyor. Uygulamada ogs cihazım yok gözüküyor bankayı arıyorum yine yok açmak için şubeye gidin. 2 kere yaptım bu gereksiz şeyi uygulamadan 1 saniyede yapacağım şey için bankada 1 saat sıra bekliyorum. Dün akşam şans eseri ogs uygulamada gözüktü hemen hesabıma para gönderip ogs ye para yükledim durum kapalı gözüküyordu iş saatinde açılır dedim. Bugün baktığım da 10 liralık borcumu almış ama yüklediğim paranın geri kalanını hesabıma geri göndermiş ve yine ogs cihazım uygulamada gözükmüyor. Ben şimdi buna bakiye yüklemek için niye bankaya gideyim? Çok sinirlendim artık bu saçma olaya ha balata gitsem ekstra evrak imzalasam falan mantığı olur ama yapılan tek şey ogs cihazına bakiye yüklenmesi.
Eğer bunu okuyan garantide yetkili bir kişi, uygulama geliştirici falan varsa lütfen düzeltin artık şunu. Telefondan görüntülü konuşma ile banka hesabı bile açılabiliyor iken artık bu işlemi niye şubede yapmaya zorluyorsunuz? Hem personelinizin vaktini hem bizim vaktimizi çalıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı