Oğuz Sasi nasıl birisi?

Yayınlarının kalitesini tartışmayacağım çünkü izlemedim. Hareketlerini saçma bulduğumdan dolayı izlemiyorum. Zaten izleyecek vaktim de yok.

Oyuncu kanallarını çoğu zaman Takip etmediğim için bilmiyorum ama oyuncu kanallarını takip etmek ve onları yüceltmek nasıl bir duygu? Bence Türk oyuncu kanallarının tamamı rezil seviyede.

Oyuncu kanallarını çoğu zaman Takip etmediğim için bilmiyorum ama oyuncu kanallarını takip etmek ve onları yüceltmek nasıl bir duygu? Bence Türk oyuncu kanallarının tamamı rezil seviyede.
Zaten ya oyunda yapamadığın yerleri izlersin ya da sohbet için. Eğer "tamamı" derseniz yanlış bir genelleme yapmış olursunuz.

Oğuz Sasiyi sevmeyen çoğunlukla minecraft izleyen kişilerdir. Yüzde olarak verirsem %90. Nedeni ise İlk harfi N son harfi G ile biten bir çocuk topluluğu gelip bundan önceki 2. Oyunları Seviyoruz grubunda gelip her yoruma sövüp falan ban yediler. Oğuz Saside delirdi adam ve grubu kapattı bir süre açmadı. Daha sonra o N ve G kanalları kapanınca oldu bu olay. Oğuz Sasinin o zamanlardaki videoları dislike almayı başladı falan. Oyunları Seviyoruz grubunda tanımıştım. Çok iyi birisiydi PS3 ile GTA 4 yarışları aynı zamanda PS3 profesyonel bir GTA 4 oyuncusu. Ama eskisi kadar iyi oynarmı bilemem. Şimdi PC oyuncusu oldu ve sevindim. Crysis 2 ( en sevdiğim oyun ve oyun serisi) oyununu 980 Ti ile 1080P Ultra 60 fps oynayınca çok şaşırdı. Kaç yıldır adam PS3 oyuncusu. Ama oyun yayınlarını son zamanlarda izlemiyorum. En son dün gece Outlast oynuyordu eğlenmiştim. 9-10-11 yaşındaki küçük çocuklar yayınlarına gelip sövüyorlar falan. Adamın kitlesi büyük arasında küçük olanlar var örnek verirsem ben 15 yaşıma dün girdim. Oğuz abiyi işte 11-12 yaşları arasında tanıdım. Şükürler olsunki Oğuz Sasi'yi izlemişim. O adam beni olgunlaştırdı diyebilirim. Birde bilim-kurgu filmlerine,oyunları ve kitapları hasta kısaca bilim-kurgu ile herşeye hasta bir adam. Dini bile uzayla ilgili birşeydi ama hatırlayamadım. Kitlesi 18+ aralarında +18 yaş altı olabilir ama olgundurlar ve aramızda "healao,xdxdxd,lao,zaaxd" falan diyebiliriz. Kitlesini büyük olduğunu son zamanlardaki hediyelerinden görebilirsiniz. Arkadaşımızın dediği gibi B*K göndermiyorlar. Resim göndermiyorlar özenilmemiş. Diyeceğim bu kadar. Ama bir düşüncem var şu minecraft çeken kanalların 5-10 yıl arasında bitebilir. 10-11-12 arasındaki çocuklarda büyür. Beyinleri gelişir falan. 16 yaşına geldiklerinde Minecraft çeken kanallar izlenmez. N ve G topluluğu batar ama onların gelişmesi için 10-15 yıl ihtiyaçları var. 10 yıl sonra çocuğum olursa asla ve asla çoluk çocuğu izlettirmeyeceğim. 1 tanesinde izlemeye kalkıştım hemen kapattım. AT diye kanal kurmuş falan devamını söylemiyorum. Adam 30 saniyelik video çekiyor ve 45 saniyelik müzik koyuyor neden reklam koymak için. Bide taklitler falan yapıyor Oğuz Sasi'ye özenmiş. Ama olamıyor. Oğuz Sasi'nin oyun oynarken yeniden kendi kendine hikaye yaratması falan süper birşey. Hele bir özelliği daha var Kalın ve İnce sesleri çok iyi yapıyor. Ama şimdi yapmıyor adam ciddi oldu arada sırada yapıyor artık. Eski zamanları kısaca özledim. Daha geri gelmeyecek ama insan bekliyor işte. 5-10 yıl idare edicez şu minecraft çeken kanalları manesef. Yorumlarınızı Olumlu,Olumsuz bekliyorum. Yanlışım varsa düzeltin. İyi forumlar.

Doğru hepsi Minecraft çekiyor. Küçük çocuklar var falan ama 5-10 yıla biter herhalde.

Zaten ya oyunda yapamadığın yerleri izlersin ya da sohbet için. Eğer "tamamı" derseniz yanlış bir genelleme yapmış olursunuz.

Katlıyorum size. Bu arada saçma saçma minecraft oynarlar birde gta 5. Başka oyun yok. Youtube bir giriyom oyun katograsinde başka oyun. Arkadaşlarıma göz ucuz ile bakıyorum resmen.

Videolarında genellikle saçma hareketler yapıyor ama yayınlarında hiç böyle değil. Kesinlikle çocukları eğlendirmek için yapmıyor. Zaten yayınına çocuklar gelince onlardan gitmelerini istiyor. Ayrıca Türkiye'de YouNow'ı ilk kullanan kişi de Oğuz Sasi'dir. O nereye gitse herkes oraya geliyor :D Eğer videolarına bakıp hakkında kötü düşündüyseniz çok yanılmışsınız demektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı